Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Покупка кондера

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 623
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Покупка кондера Empty
ПовідомленняТема: Покупка кондера   Покупка кондера I_icon_minitimeЧт Лип 23, 2020 11:21 pm

Подскажите пожалуйста, а за сколько вообще сейчас можно взять хороший кондиционер для квартиры? Давно хотели кондиционер себе взять, но все никак не решались.
Повернутися до початку Перейти донизу
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL


Кількість повідомлень : 594
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Покупка кондера Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка кондера   Покупка кондера I_icon_minitimeЧт Лип 23, 2020 11:26 pm

igorkaratel, Думаю, что где-то начиная от 4-5 тысяч и выше, возможно и дешевле можно найти, но мне кажется, что это самый минимум, поэтому рассчитывай на эту сумму.
Конкретные модели советовать не буду, посмотри сам на примере кондеров Самсунг https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/kondicyonery_samsung.html и выбери что-то наиболее оптимальное для тебя.
Из производителей могу выделить наверно кондиционеры сатурн, которые довольно таки неплохие и стоят относительно недорого, их можешь глянуть.
Покупка кондера 6399526
Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 623
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Покупка кондера Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка кондера   Покупка кондера I_icon_minitimeНд Лип 26, 2020 1:44 am

LOL, да я вот и ищу как-раз таки за такой бюджет, ибо дороже сейчас покупку я не вытяну по финансам к сожалению
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Покупка кондера Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка кондера   Покупка кондера I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Покупка кондера
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Покупка шин
» Покупка дверей
» Покупка матраса
» Покупка канцтоварів
» Покупка наушников

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Дом :: Наш Дом-
Перейти до: