Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Диски на авто

Перейти донизу 
+2
tao888
OLAOLA
6 користувачів
АвторПовідомлення
OLAOLA
Тутешній
Тутешній
OLAOLA


Кількість повідомлень : 27
Дата реєстрації : 11.05.2020

Диски на авто Empty
ПовідомленняТема: Диски на авто   Диски на авто I_icon_minitimeЧт Лип 30, 2020 3:06 pm

Очень хочу заказать новые диски на авто, а то они мне не нравятся, машину починила, но вот диски покоя мне не дают, где их рассматривать?


Останній раз редагувалося: OLAOLA (Вт Травень 18, 2021 2:30 pm), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
tao888
Тутешній
Тутешній
tao888


Кількість повідомлень : 29
Дата реєстрації : 12.07.2020

Диски на авто Empty
ПовідомленняТема: Купити сонячну електростанцію в Україні   Диски на авто I_icon_minitimeПт Серп 21, 2020 12:09 pm

Привіт, а ми в компанії вирішили подивитися в наступне століття і поставили опалювальне обладнання від сонячної батареї. Постачальника взяли місцевого - https://prel.prom.ua/  Тепер економимо на опаленні, продаємо надлишки електрики за зеленим тарифом і можемо включити і вимкнути опалення коли це потрібно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sera
Тутешній
Тутешній
Sera


Кількість повідомлень : 36
Дата реєстрації : 03.11.2019

Диски на авто Empty
ПовідомленняТема: Re: Диски на авто   Диски на авто I_icon_minitimeПн Травень 17, 2021 12:01 am

Приветствую Вас. Возможно вот тут goroshina.ua Вы и сможете заказать подходящие диски, потому что тоже искали оригинальные, машина красивая, а вот диски нам с мужем не нравились, решили их сменить. Так хорошо, что в магазине ГороШина их было много. Без каких либо проблем подобрали подходящие и сделали заказ. Вот и я думаю сейчас, что Вы тоже подберете хорошие диски!
Повернутися до початку Перейти донизу
Аркадий
Турист
Турист
Аркадий


Кількість повідомлень : 9
Дата реєстрації : 18.05.2021

Диски на авто Empty
ПовідомленняТема: Re: Диски на авто   Диски на авто I_icon_minitimeВт Травень 18, 2021 3:27 pm

Эта информация и мне может пригодится, возьму на заметку
Повернутися до початку Перейти донизу
Марина
Тутешній
Тутешній
Марина


Кількість повідомлень : 42
Дата реєстрації : 19.11.2018

Диски на авто Empty
ПовідомленняТема: Re: Диски на авто   Диски на авто I_icon_minitimeСр Лип 14, 2021 2:37 pm

мы заказывали через интернет. выбор огромный.
Повернутися до початку Перейти донизу
Gukovski
Житель
Житель
Gukovski


Кількість повідомлень : 67
Дата реєстрації : 20.05.2020
Вік : 30

Диски на авто Empty
ПовідомленняТема: Re: Диски на авто   Диски на авто I_icon_minitimeСр Лип 14, 2021 3:06 pm

Да, в интернете выбрать действительно проще, а помимо огромного ассортимента можно сразу почитать про конкретные диски http://uavto.kh.ua/novosti/tipy-i-osobennosti-kolesnyh-diskov-r16-5x118 и собрать всю информацию про 16 радиус, например. У меня вообще разболтовка 5x118, а вариантов оказывается масса есть.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Диски на авто Empty
ПовідомленняТема: Re: Диски на авто   Диски на авто I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Диски на авто
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Литые и кованые диски на авто
» шины и диски
» шины и диски
» шины и диски
» шины и диски

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Дом :: Наш Дом-
Перейти до: