Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Сайлентблоки для Мазда 6

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Andrea0
Житель
Житель
Andrea0


Кількість повідомлень : 98
Дата реєстрації : 06.12.2019

Сайлентблоки для Мазда 6 Empty
ПовідомленняТема: Сайлентблоки для Мазда 6   Сайлентблоки для Мазда 6 I_icon_minitimeНд Серп 23, 2020 2:08 pm

Скажите а в каком магазине можно быстро выбрать и купить сайлентблоки для Мазда 6. Так как у меня из-за работы нет времени ходить по все магазинам, а ремонт машины нужно заканчивать уже.
Повернутися до початку Перейти донизу
Filka7
Житель
Житель
Filka7


Кількість повідомлень : 79
Дата реєстрації : 21.12.2019

Сайлентблоки для Мазда 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сайлентблоки для Мазда 6   Сайлентблоки для Мазда 6 I_icon_minitimeПн Серп 24, 2020 11:50 am

Я не знаю, но вам наверное все равно придется найти время на поход по магазинам. Потому что без этого вы просто никак быстро не купите себе такие запчасти. Ну или попросите кого-то чтоб это за вас сделали.
Повернутися до початку Перейти донизу
TolikbOTOV
Турист
Турист
TolikbOTOV


Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 30.06.2020

Сайлентблоки для Мазда 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сайлентблоки для Мазда 6   Сайлентблоки для Мазда 6 I_icon_minitimeПн Серп 24, 2020 12:47 pm

А не хотите заказать сайлентблоки для Мазда 6 с интернета? Просто я думаю это единственный и самый оптимальный вариант купить их быстро особенно если вы говорите, что у вас нет времени на походы по магазинам. А так вы сидя дома за компьютером спокойно выберите нужные сайлентблоки и вам их доставят прям домой. У меня лично так друг всегда делает покупая сайлентблоки и не только на свою Мазду 6 в интернет магазине Japan-cars https://japan-cars.com.ua/cars/mazda/6_/podveska_rulevoe/sajlentbloki/ без всяких проблем.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Сайлентблоки для Мазда 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сайлентблоки для Мазда 6   Сайлентблоки для Мазда 6 I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Сайлентблоки для Мазда 6
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Сайлентблоки
» Сайлентблоки из полиуретана
» Сайлентблоки полиуретановые
» Купить сайлентблоки Днепр
» Поліуретанові сайлентблоки за невисокими цінами

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Мужской форум-
Перейти до: