Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Париматч

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
TolikbOTOV
Турист
Турист
TolikbOTOV


Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 30.06.2020

Париматч Empty
ПовідомленняТема: Париматч   Париматч I_icon_minitimeНд Вер 20, 2020 3:52 pm

Парни, нужен ваш совет. Как можно закинуть деньги в паримат с минимальной комиссией и тайком от жены (ха-ха). Я просто с карты не могу кинуть, сразу просечет и будет скандал. Поделитесь лайфхаком.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alicha
Приписаний
Приписаний
Alicha


Кількість повідомлень : 174
Дата реєстрації : 06.12.2019

Париматч Empty
ПовідомленняТема: Re: Париматч   Париматч I_icon_minitimeПн Вер 21, 2020 10:38 am

Вашей лично карты у вас нет, она же привязывается к номеру телефона, как жена может увидеть? Или она контролирует ваши расходы, что за домострой какой-то? Ну а вообще, видимо вас нужно контролировать, раз вы во всякую фигню деньги кидаете.
Повернутися до початку Перейти донизу
Andrea0
Житель
Житель
Andrea0


Кількість повідомлень : 98
Дата реєстрації : 06.12.2019

Париматч Empty
ПовідомленняТема: Re: Париматч   Париматч I_icon_minitimeПн Вер 21, 2020 12:08 pm

Ну этим женщинам только повод дай, сразу истерика)) Я в париматч играю больше двух лет, так моя до сих пор не в курсе. Потому что, можно пополнять париматч прям с мобильного баланса через приложение Global24 https://global24.ua/ . Ты просто кидаешь деньги в это приложение и потом в париматч, комиссия нулевая. Регистрация простая, все переводы анонимные. Твои нервы и жены в поряде))
Повернутися до початку Перейти донизу
kreker
Турист
Турист
kreker


Кількість повідомлень : 11
Дата реєстрації : 11.02.2019

Париматч Empty
ПовідомленняТема: Re: Париматч   Париматч I_icon_minitimeНд Лип 24, 2022 11:15 am

Є багато інших букмекерів, у яких умови, на мій погляд, набагато більш привабливі, але це моя думка, з якою ви звичайно можете не погоджуватися, але менше з тим. Подивимося по фактах, скажіть, чи є такі крути бонуси у вашого букмекера, як в Betwinner https://soccerbetwinner.com/uk/betwinner-bonus/, я дуже в цьому сумніваюсь. А про бонуси читайте за посиланням.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Париматч Empty
ПовідомленняТема: Re: Париматч   Париматч I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Париматч
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Париматч
» Ставки на ПариМатч

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Досуг :: Спорт-
Перейти до: