Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Новости бизнеса

Перейти донизу 
+5
Pon4ik
hona789
MashaVolu
wari2011
Виталий
9 користувачів
АвторПовідомлення
Виталий
Житель
Житель
Виталий


Кількість повідомлень : 77
Дата реєстрації : 15.06.2018

Новости бизнеса Empty
ПовідомленняТема: Новости бизнеса   Новости бизнеса I_icon_minitimeВт Вер 29, 2020 11:50 pm

На каком сайте можно почитать?
Повернутися до початку Перейти донизу
wari2011
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 325
Дата реєстрації : 21.01.2016

Новости бизнеса Empty
ПовідомленняТема: Re: Новости бизнеса   Новости бизнеса I_icon_minitimeСр Вер 30, 2020 3:39 pm

Привіт! Я в основному читаю бізнес-блогерів, у них немає наміру обманювати і зловживати довірою, як у ЗМІ чи інших порталах. Останній раз читав інтерв'ю Гліба Загорія - бізнесмена, мецената і просто хорошу людину. Мені до душі такий контент, тому з радістю його читаю, це надихає.
Повернутися до початку Перейти донизу
MashaVolu
Житель
Житель
MashaVolu


Кількість повідомлень : 95
Дата реєстрації : 23.11.2020

Новости бизнеса Empty
ПовідомленняТема: Re: Новости бизнеса   Новости бизнеса I_icon_minitimeПн Лист 08, 2021 12:50 am

Я в интернете просто читаю. Сейчас в гугле есть все необходимое.
Повернутися до початку Перейти донизу
hona789
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 68
Дата реєстрації : 11.02.2021

Новости бизнеса Empty
ПовідомленняТема: Re: Новости бизнеса   Новости бизнеса I_icon_minitimeПн Лист 08, 2021 1:30 pm

Я не читаю конкретно новости бизнеса, спорта и т.д., я люблю провести свое свободное время и отдохнуть почитав в целом все новости и больше всего мне импонирует вот этот новостной сайт https://usionline.com/vse-stati/ .
Повернутися до початку Перейти донизу
Pon4ik
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 127
Дата реєстрації : 16.10.2018

Новости бизнеса Empty
ПовідомленняТема: Re: Новости бизнеса   Новости бизнеса I_icon_minitimeЧт Січ 20, 2022 6:35 pm

Хотелось бы узнать, какие дороги планируют строить в этом году. Никто не наталкивался на такую информацию?
Повернутися до початку Перейти донизу
Slimme
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 102
Дата реєстрації : 05.10.2018

Новости бизнеса Empty
ПовідомленняТема: Re: Новости бизнеса   Новости бизнеса I_icon_minitimeЧт Січ 20, 2022 6:38 pm

Я вот читал про строительство дорог Киева https://kyiv.comments.ua/tag/bolshoe-stroitelstvo на этом сайте. Отличный новостной портал, тут всегда свежая и проверенная информация, интересное изложение от авторов.
Повернутися до початку Перейти донизу
Luter90
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 117
Дата реєстрації : 29.09.2021

Новости бизнеса Empty
ПовідомленняТема: Re: Новости бизнеса   Новости бизнеса I_icon_minitimeПн Вер 18, 2023 7:24 pm

Життя в сучасному світі вимагає від нас бути в курсі актуальних подій. Від того, наскільки ми усвідомлені, часто залежать  робочі моменти та навіть соціальне спілкування. Я обрала професію журналіста, щоб передавати правдиву та актуальну інформацію. Ось тут читаю новини дизайну https://mmr.ua/tags/dyz раджу і вам. Та й у повсякденному житті знання новин допомагає мені бути в тонусі. Рекомендую всім слідкувати за новинами дизайну на сайті MMR, особливо тим, хто хоче бути в курсі трендів.Думаю, що знайдете саме ту інформацію, що вас зацікавить.
Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 562
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Новости бизнеса Empty
ПовідомленняТема: Re: Новости бизнеса   Новости бизнеса I_icon_minitimeПн Жовт 02, 2023 10:12 pm

Яка цікава інфо про Польщу є?
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL


Кількість повідомлень : 548
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Новости бизнеса Empty
ПовідомленняТема: Re: Новости бизнеса   Новости бизнеса I_icon_minitimeПн Жовт 02, 2023 11:45 pm

Знаєте, я завжди шукав якісний ресурс про Польщу https://znaki.fm/uk/places/poland/ на українській мові. І нещодавно я відкрив для себе інформаційний портал ZNAKI FM. Це справжній кладовище цікавої та актуальної інформації! Статті тут детально розписані, із глибоким аналізом подій. Особливо сподобалися матеріали про культурні події та туристичні місця Польщі. Я вже рекомендував цей сайт своїм друзям, і тепер рекомендую його вам!
Повернутися до початку Перейти донизу
wari2011
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 325
Дата реєстрації : 21.01.2016

Новости бизнеса Empty
ПовідомленняТема: Re: Новости бизнеса   Новости бизнеса I_icon_minitimeВт Січ 23, 2024 3:58 pm

Пораджу вам вивчити матеріал, хто такий Андрій Матюха – український підприємець, меценат, засновник групи компаній FAVBET, президент благодійного фонду FAVBET Foundation https://gazetapo.lviv.ua/blagodijna-dijalnist-favbet-foundation-andrija-matjuhi-gumanitarni-iniciativi-osvitni-proiekti-ta-dopomoga-zsu/ Андрій Матюха, український меценат, домігся значних успіхів у підтримці ЗСУ через свій фонд FAVBET. Його непохитна відданість добробуту українських солдатів заслуговує похвали. Фонд Матюхи відіграв вирішальну роль у наданні фінансової допомоги, ресурсів та допомоги для посилення можливостей армії, також Фонд надає підтримку ы цивільному населенню - підстримує спортсменів, молодь, переселенців. Його відданість справі відображає сильне почуття соціальної відповідальності та великий патріотизм, що робить позитивний вплив на розвиток України.
Новости бизнеса Andriy-matiukha
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Новости бизнеса Empty
ПовідомленняТема: Re: Новости бизнеса   Новости бизнеса I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Новости бизнеса
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Новости
» Новости
» Новости
» Новости авто
» Новости Одессы

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: