Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Картридж для принтера

Перейти донизу 
+3
Rasta
Дима
Лука
7 користувачів
АвторПовідомлення
Лука
Житель
Житель
Лука


Кількість повідомлень : 61
Дата реєстрації : 24.07.2018

Картридж для принтера Empty
ПовідомленняТема: Картридж для принтера   Картридж для принтера I_icon_minitimeПт Серп 31, 2018 9:31 pm

Где можно купить?
Повернутися до початку Перейти донизу
Дима
Турист
Турист
Дима


Кількість повідомлень : 11
Дата реєстрації : 10.08.2018

Картридж для принтера Empty
ПовідомленняТема: Re: Картридж для принтера   Картридж для принтера I_icon_minitimeПт Серп 31, 2018 10:01 pm

Когда столкнулся с такой проблемой даже не ожидал, что таких мест достаточно мало. Хорошо, что есть такие ресурсы, как сервисный центр "Fullcartridge". Покупал у них картридж ce285a https://www.fullcartridge.com.ua/shop/kartridzh-pervoproxodec-hp-85a/ . Я не знаю насколько он редкий, но найти его оказалось очень тяжело. Так что, можно сказать, мне очень повезло.
Картридж для принтера 1022307
Повернутися до початку Перейти донизу
Rasta
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 6
Дата реєстрації : 04.12.2019

Картридж для принтера Empty
ПовідомленняТема: Re: Картридж для принтера   Картридж для принтера I_icon_minitimeПт Груд 20, 2019 1:23 am

В принципе вариант неплохой как мне кажется. Но все-таки еще нужно поискать я думаю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Larina
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 12
Дата реєстрації : 24.05.2019

Картридж для принтера Empty
ПовідомленняТема: Re: Картридж для принтера   Картридж для принтера I_icon_minitimeПт Груд 20, 2019 2:29 am

Это хорошая идея. Предложений сейчас много. Только нужно уметь отличать выгодное от предложения не очень. Мы себе вот тут заказывали https://p.ua/canon-725-kartridzh-black-chernyj-3484b002.html И думаю, что это лучше из того, что есть на рынке. Магазин проверенный, уже много лет работает на этом рынке. Да и цены на товары для принтера вполне нормальны.
Повернутися до початку Перейти донизу
LASYA
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 7
Дата реєстрації : 04.11.2019

Картридж для принтера Empty
ПовідомленняТема: Re: Картридж для принтера   Картридж для принтера I_icon_minitimeПт Груд 20, 2019 2:40 am

Я всегда в сервис ношу для заправки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Tortik
Тутешній
Тутешній
Tortik


Кількість повідомлень : 23
Дата реєстрації : 23.08.2019
Вік : 34

Картридж для принтера Empty
ПовідомленняТема: Re: Картридж для принтера   Картридж для принтера I_icon_minitimeЧт Серп 13, 2020 5:40 pm

А де такі можна знайти? Щоб самі замінювали картридж?
Повернутися до початку Перейти донизу
Sashamak
Тутешній
Тутешній
Sashamak


Кількість повідомлень : 25
Дата реєстрації : 15.01.2020
Вік : 34
Місцезнаходження : Львів

Картридж для принтера Empty
ПовідомленняТема: Re: Картридж для принтера   Картридж для принтера I_icon_minitimeЧт Серп 13, 2020 6:22 pm

Ми теж самі не заправляємо, звертаємося у фірму https://fp.lviv.ua/ вони нам одрзу привозять заправлений картридж потрібної моделі, і на місці замінюють. Дуже зручно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Картридж для принтера Empty
ПовідомленняТема: Re: Картридж для принтера   Картридж для принтера I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Картридж для принтера
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Заправить картридж
» Перезаправляемый картридж для под-системы
» Выбор принтера
» Выбор принтера
» Выбор принтера

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: