Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Велосипед

Перейти донизу 
+3
hona789
vitalikovi4
Lilu
7 користувачів
АвторПовідомлення
Lilu
Приписаний
Приписаний
Lilu


Кількість повідомлень : 300
Дата реєстрації : 25.09.2019

Велосипед Empty
ПовідомленняТема: Re: Велосипед   Велосипед I_icon_minitimeПн Лист 02, 2020 11:04 pm

marionetka пише:
Добрый вечер! Хочу сестре сделать подарок, заказать велосипед, где можно посмотреть варианты?

Я замовляла своєму синочку підлітку велосипед на цьому сайті - www.zhelezzo.ua/velosipedy-i-aksessuary/velosipedy дуже задоволена покупкою, товар у них якісний. Велосипед якісної збірки і дизайн сучасний. Прийшовся до душі велосипед Ghost Kato 2.4 24", KID, помаранчево-чорний. Почитала характеристику і зрозуміла що для дитини - це ідеальний варіант. Окремо спасибі менеджеру, він відповів на всі запитання і допоміг з оформленням замовлення. Доставили швидко, збірка багато часу не забрала . Син задоволений)

Велосипед 28dff46d57e8
Повернутися до початку Перейти донизу
vitalikovi4




Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 08.01.2021

Велосипед Empty
ПовідомленняТема: Re: Велосипед   Велосипед I_icon_minitimeПн Лют 08, 2021 11:11 pm

есть один сайтик
Повернутися до початку Перейти донизу
vitalikovi4




Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 08.01.2021

Велосипед Empty
ПовідомленняТема: Re: Велосипед   Велосипед I_icon_minitimeПн Лют 08, 2021 11:31 pm

Да я вот могу тоже подсказать хороший сайт - скотт-экстрим. Я там брал себе велосипед очень крутой двухподвес который просто сделал меня счастливым. А все благодаря скотт экстриму, теперь у меня качественный и дорогой велосипед который прослужит долгие годы и уверен не подведет уж точно! Заходите выбирайте себе какой вам нужно, выбор большой
Повернутися до початку Перейти донизу
hona789
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 68
Дата реєстрації : 11.02.2021

Велосипед Empty
ПовідомленняТема: Re: Велосипед   Велосипед I_icon_minitimeЧт Вер 15, 2022 12:23 pm

Выбрали велосипед? Какой и где купили ? Я тоже подбираю сейчас для себя варианты .
Повернутися до початку Перейти донизу
MashaVolu
Житель
Житель
MashaVolu


Кількість повідомлень : 95
Дата реєстрації : 23.11.2020

Велосипед Empty
ПовідомленняТема: Re: Велосипед   Велосипед I_icon_minitimeПт Вер 16, 2022 12:13 am

Я сама себе совсем недавно купила велик и могу вам посоветовать этот магазин, у них имеется продажа велосипедов бу . Я тоже купила поддержанный, тк стоят новые сейчас невероятно дорого, я решила взять очень хорошую модель по характеристикам, но в то же время не новый и хорошо сэкономила тем самым .
Повернутися до початку Перейти донизу
Anbka
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 18
Дата реєстрації : 27.09.2022

Велосипед Empty
ПовідомленняТема: Re: Велосипед   Велосипед I_icon_minitimeВт Вер 27, 2022 3:06 pm

Рекомендую фирму Ардис, у мужа уже три года служит верой и правдой. хороший и качественный велик
Повернутися до початку Перейти донизу
irinabelaya
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 15
Дата реєстрації : 15.08.2022

Велосипед Empty
ПовідомленняТема: Re: Велосипед   Велосипед I_icon_minitimeВт Жовт 11, 2022 6:33 pm

из велосипедов выбирайте прайд. самая нормальная фирма. они и не тяжелые и в комплектации очень хороши!
Повернутися до початку Перейти донизу
wari2011
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 307
Дата реєстрації : 21.01.2016

Велосипед Empty
ПовідомленняТема: Re: Велосипед   Велосипед I_icon_minitimeСб Жовт 29, 2022 3:04 pm

Есть очень много фирм, которые себя хорошо зарекомендовали. Мне очень помогли консультанты магазина www.velomisto.com.ua Они мне помогли выбрать велосипед исходя из моих предпочтений. Я очень рада, что обратилась именно к ним. Там же я и смогла купить очень классный велосипед, которым до сих пор пользуюсь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Велосипед Empty
ПовідомленняТема: Re: Велосипед   Велосипед I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Велосипед
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Купить велосипед для детей
» Женский велосипед для сада
» тормоза на велосипед
» Электрический велосипед
» Запчасти на велосипед

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Женский форум-
Перейти до: