Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Недвижимость

Перейти донизу 
+11
игуана
спортик
Игорь
Rouge
Sera
MashaVolu
Аркадий
Валик Корнев
Рафик Мехов
Seymur
Volna
15 користувачів
АвторПовідомлення
Volna
Приписаний
Приписаний
Volna


Кількість повідомлень : 115
Дата реєстрації : 24.09.2018
Вік : 33

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeПт Січ 25, 2019 7:23 pm

Мне досталась небольшая сумма денег. Хочу вложить их в новострой. Купить однокомнатную квартиру. Порекомендуйте мне вариант.
Повернутися до початку Перейти донизу
Seymur
Приписаний
Приписаний
Seymur


Кількість повідомлень : 174
Дата реєстрації : 11.09.2018
Вік : 42

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeПт Січ 25, 2019 7:30 pm

Однокомнатные квартиры точно есть в ЖК sanfrancisco, вот тут можете посмотреть https://sanfrancisco.com.ua/plan/odnokomnatnaya/. Дом сделан будет в ярком современном стиле, из качественных материалов, там будет тепло и комфортно. А все подробности вы можете узнать в отделе продаж, если вам интересно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Рафик Мехов
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 7
Дата реєстрації : 09.03.2021

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeСр Квіт 21, 2021 11:56 pm

Я хотел бы купить квартиру и переехать во Львов. Мне очень нравится этот город.
Повернутися до початку Перейти донизу
Валик Корнев
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 9
Дата реєстрації : 05.03.2021

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeЧт Квіт 22, 2021 10:56 pm

Місто дійсно гарний і мені дуже подобається, з цієї причини я планую купити квартиру львів новобудова думаю це мій перший серйозний крок до хорошого життя.
Повернутися до початку Перейти донизу
Аркадий
Турист
Турист
Аркадий


Кількість повідомлень : 9
Дата реєстрації : 18.05.2021

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeВт Травень 25, 2021 11:32 pm

Я бы Вам посоветовал обратить внимание на этот ресурс https://garna.net/ , именно там можно подобрать любую интересующую Вас недвижимость. Рассматривайте разделы, если самостоятельно не хотите искать жилье, Вы можете выбрать риелтора который займется поиском подходящей для Вас недвижимости. Однозначно могу сказать, что это проще, и не будете записаться всей этой бумажной волокитой!


Останній раз редагувалося: Аркадий (Пт Травень 28, 2021 1:28 pm), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
MashaVolu
Житель
Житель
MashaVolu


Кількість повідомлень : 95
Дата реєстрації : 23.11.2020

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeСр Травень 26, 2021 11:28 am

Мы сами не так давно приобрели новую квартиру и вот в данный момент активно делаем ремонт. Кстати, мы на днях приобрели щит этажный и я смогу порекомендовать и вам, так как мы тоже не так давно были максимально озадачены этим вопросом, но нам повезло и мы сразу же в сети нашли рекомендации и советы на этот счет, нам в тот момент все порекомендовали ознакомиться с их предложением и продукцией https://330kv.com.ua/product/ktp/ . В общем-то мы на этом выборе в тот момент и остановились, о чем не пожалели.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sera
Тутешній
Тутешній
Sera


Кількість повідомлень : 36
Дата реєстрації : 03.11.2019

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeПт Травень 28, 2021 1:30 pm

Я кстати тоже часто к риелторам обращаюсь, это очень удобно
Повернутися до початку Перейти донизу
Rouge
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 22
Дата реєстрації : 15.10.2020

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeПн Травень 31, 2021 12:37 pm

А мне вот что интересно а правда что большая часть как недвижимости так и ресурсов для строительства продается на аукционах?
Повернутися до початку Перейти донизу
Rouge
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 22
Дата реєстрації : 15.10.2020

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeПн Травень 31, 2021 1:42 pm

А то я много об этом слышал но вот никак не могу определить для себя как там и что происходит
Повернутися до початку Перейти донизу
Игорь
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 23
Дата реєстрації : 09.10.2020

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeВт Черв 01, 2021 12:45 pm

И такое тоже есть. На самом деле все что вам нужно так это посмотреть тут https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-drov-tehnologichnyh-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale много есть лотов на продажу, как недвижимости так и ресурсов, которые можно купить или продать. Так что посмотрите.
Повернутися до початку Перейти донизу
спортик
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 127
Дата реєстрації : 08.09.2019

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeПн Серп 02, 2021 7:12 am

Мені теж дуже подобається місто Львів. Це одне з найстаріших європейських міст нашої країни, де збережено колорит середньовіччя. А з приводу купівлі нерухомості, то можете подивитися її на сайті . Необхідно вміти правильно користуватися цим сайтом, а саме: вам потрібно вибирати тільки квартири з рубрикою «Новобудови». Ви ж хочете купите квартиру в новому будинку, так?
Повернутися до початку Перейти донизу
игуана
Приписаний
Приписаний
игуана


Кількість повідомлень : 159
Дата реєстрації : 10.07.2020
Вік : 36

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeСб Лип 02, 2022 10:36 pm

Ну якщо купувати, то лише перевірений варіант, лише так можна не ризикувати
Повернутися до початку Перейти донизу
дориме
Приписаний
Приписаний
дориме


Кількість повідомлень : 113
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 35

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeСб Лип 02, 2022 10:38 pm

Гарних пропозицій обмаль, тому раджу уважно все опановувати
Повернутися до початку Перейти донизу
маруся чала
Житель
Житель
маруся чала


Кількість повідомлень : 89
Дата реєстрації : 13.02.2020

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeСб Лип 02, 2022 10:46 pm

Ну звичайно воно то добре, що можна от так вільно звертатись спочатку до рієлторів і вони вам будуть допомагати в пошуку, але інколи ж хочеться все робити самостійно, вірно? От чому я гадаю, що правильно буде спробувати відразу переглянути гарні варіанти, такі як житловий комплекс blago developer, в них точно можна купити квартиру в новобудові https://blagodeveloper.com/projects/ не лише по гарній вартості, а і просто прекрасну для життя з гарним плануванням і поруч де є все.
Повернутися до початку Перейти донизу
Van
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 11.01.2021

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeПн Лип 18, 2022 2:23 pm

Може хтось підказати де купити кондиціонер?
Повернутися до початку Перейти донизу
Арно
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 22
Дата реєстрації : 15.10.2020

Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitimeСр Лип 20, 2022 5:14 pm

Спробуйте тут https://www.bnclimate.com/product-category/konditsioneri/pidlogovo-stelovi-konditsioneri/ щось пошукати, як на мене там просто файні пропозиції стосовно кондиціонерів, по факту можна не тільки купити а й безкоштовно усі потужності розрахувати
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Недвижимость   Недвижимость I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Недвижимость
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Недвижимость
» Недвижимость
» Недвижимость
» Недвижимость
» Недвижимость

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Наше Закарпаття :: Міста і села-
Перейти до: