Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Моє улюблене блюдо

Перейти донизу 
+12
ivanko
Вадим
Biatris
Saleev
Seymur
Serga
georgeanns
LikaSem
Dinarka2008
EINMALIGER
Natali
Vanobest
16 користувачів
АвторПовідомлення
Vanobest
Moderator
Moderator
Vanobest


Кількість повідомлень : 213
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 41
Місцезнаходження : Тячів

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeНд Черв 01, 2008 11:47 am

Скажи яке в тебе улюблене блюдо.

_________________
http://zakarpattja.admin007.net/index.htm
http://tyachev.mybb.te.ua/index.php
Повернутися до початку Перейти донизу
Vanobest
Moderator
Moderator
Vanobest


Кількість повідомлень : 213
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 41
Місцезнаходження : Тячів

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeНд Черв 01, 2008 11:51 am

Одне з моїх улюблених блюд - це голубці, особливо якщо до них є сметана, або майонез.
Повернутися до початку Перейти донизу
Natali
Admin
Admin
Natali


Кількість повідомлень : 424
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeНд Черв 01, 2008 6:39 pm

Мої улюблені блюда-це шашлик,піцца або щось грибне :P
Повернутися до початку Перейти донизу
EINMALIGER
Турист
Турист
EINMALIGER


Кількість повідомлень : 5
Дата реєстрації : 30.03.2008
Вік : 32

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeНд Черв 01, 2008 7:38 pm

Я не переборчмва, але найбільше я люблю картоплю по французьки та гриби у любому вигляді :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Vanobest
Moderator
Moderator
Vanobest


Кількість повідомлень : 213
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 41
Місцезнаходження : Тячів

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeВт Черв 03, 2008 10:53 pm

Люблю плов!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Dinarka2008
Житель
Житель
Dinarka2008


Кількість повідомлень : 74
Дата реєстрації : 01.06.2008
Вік : 36
Місцезнаходження : Херсон

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeВт Черв 17, 2008 9:34 pm

я очень люблю оливье :P
Повернутися до початку Перейти донизу
Vanobest
Moderator
Moderator
Vanobest


Кількість повідомлень : 213
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 41
Місцезнаходження : Тячів

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeСр Черв 18, 2008 8:15 pm

Олівє це клас, аще дуже вкусний салат з крабових палочок Гуд

_________________
http://zakarpattja.admin007.net/index.htm
http://tyachev.mybb.te.ua/index.php
Повернутися до початку Перейти донизу
Dinarka2008
Житель
Житель
Dinarka2008


Кількість повідомлень : 74
Дата реєстрації : 01.06.2008
Вік : 36
Місцезнаходження : Херсон

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeСр Черв 18, 2008 10:20 pm

я тож люблю с крабовых палочек :bounce:
Повернутися до початку Перейти донизу
Vanobest
Moderator
Moderator
Vanobest


Кількість повідомлень : 213
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 41
Місцезнаходження : Тячів

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeВт Лип 01, 2008 8:58 pm

Люблю макарони з ковбаскою смаженою, смакота Кушаю

_________________
http://zakarpattja.admin007.net/index.htm
http://tyachev.mybb.te.ua/index.php
Повернутися до початку Перейти донизу
LikaSem
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 04.08.2016

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeЧт Серп 04, 2016 11:45 pm

Я сладкоежка. Люблю тортики и пироженки. Вот рецепт одного из любимых)
Торт "Золотой ключик"

Ингредиенты:

Тесто
7 яиц
2 ст. сахара (кому сладко, можно взять 1,5 ст.)
1ч.л. гашеной соды
2 ст. л. меда
2 ст.л горячей воды
2,5 ст. муки
2-3 ст.л. какао
1 ст. рубленых грецких орехов
Крем
200 гр сливочного масла
1 банка вареной сгущенки
Ванилин
для посыпки:
1 ст. порубленых орехов

Приготовление:

Взбить яйца с сахаром добела. Добавить мед, разведенный 2-мя ложками воды, соду и хорошо взбить. Просеять муку с какао, смешать, всыпать орехи и еще раз хорошо промешать. Тесто разделить на 3 части. Тесто получается жидковатое, как сметана, его нужно размазывать ложкой по противню, застеленному пергаментом. Испечь 3 коржа при температуре 190 градусов. Размер моего противня 25 на 35 см.

Для крема взбить масло с ванилью, добавляя по ложке сгущенку.
Промазать коржи, обсыпая каждый орехами.
Повернутися до початку Перейти донизу
georgeanns
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 5
Дата реєстрації : 07.04.2017

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeСб Квіт 15, 2017 3:21 pm

🔹Творожный десерт "Загадка" - удивительно нежный и простой в приготовлении🔹

🔹 Ингредиенты:

● Творог обезжиренный 400 г
● Йогурт натуральный 500 г
● Какао 50 г
● Желатин 30 г
● Стевия (или другой подсластитель) по вкусу
● Молоко обезжиренное 5 ст. л.

🔹 Приготовление:

Желатин замочить на 30 мин. в холодной кипячёной воде (1/2 стакана). Смешать в блендере творог,йогурт и стевию. Развести желатин в теплом молоке (примерно 5 ст. л.) на газу, но не доводить до кипения. Добавить желатин к полученной творожной массе. Массы разделить на 2 части. В одну добавить какао, слегка перемешать вилкой. Вторую часть оставить белой. Выстелить форму пищевой пленкой. Наливать по 2 ст. л. поочередно (часть с какао, белая часть). Убрать в холодильник на 6 часов.

Приятного аппетита!
Повернутися до початку Перейти донизу
Serga
Турист
Турист
Serga


Кількість повідомлень : 6
Дата реєстрації : 10.06.2018

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeПн Черв 25, 2018 4:19 pm

А мне нравятся бельгийские вафли.
Повернутися до початку Перейти донизу
Seymur
Приписаний
Приписаний
Seymur


Кількість повідомлень : 174
Дата реєстрації : 11.09.2018
Вік : 42

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeНд Вер 23, 2018 1:10 pm

Сладкое не очень люблю, максимум мед с чаем. А вот от порции вареников с картошкой Кушаю https://myastoriya.com.ua/catalog/vareniki/vareniki-s-kartoshkoy/ никогда не откажусь. Яхху Ну разве что могу ее променять на порцию с вишней или с капустой, от сезона зависит. Гуд
Повернутися до початку Перейти донизу
Saleev
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 20
Дата реєстрації : 14.10.2018

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeНд Жовт 14, 2018 4:34 pm

Очень вкусная красная рыба. Подмороженную красную рыбу разделить на 2 половинки по хребту. Натереть смесью поровну соли и сахара (но сахара можно поменьше), можно поперрчить. Положить на разделочную доску под уклон, чтобы во что-то стекал сок. Через 4 часа этим соком смыть все с рыбы и повесить на крючки. Через сутки можно есть. Эх и вкусная рыба получается! А если подольше посушить, вообще получается жесткая к пиву.
Повернутися до початку Перейти донизу
Biatris
Житель
Житель
Biatris


Кількість повідомлень : 82
Дата реєстрації : 29.09.2018
Вік : 37

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeСб Січ 12, 2019 3:36 pm

Овочеве рагу люблю. І смачно, і корисно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вадим
Турист
Турист
Вадим


Кількість повідомлень : 8
Дата реєстрації : 20.09.2018

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeСр Січ 30, 2019 10:30 pm

У меня как такового любимого блюда и нет. Главное, чтобы был хлеб в хлебопечке . С ним очень многое становится более ярким на вкус. Особенно это касается мясного. Если бы не хлеб, я бы наверное стал вегетарианцем. И без него я попросту не наедаюсь.
Повернутися до початку Перейти донизу
ivanko
Турист
Турист
ivanko


Кількість повідомлень : 5
Дата реєстрації : 04.02.2022
Вік : 56

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeПт Лют 04, 2022 2:29 pm

Предлагаю быстрый рецепт приготовления курицы. Быстрый, но очень вкусный! Кусочки курицы (голень, половинку бедра) обжариваем в топленом сливочном масле, перекладываем в кастрюлю, добавляем 200 г сметаны и целую (!) луковицу чеснока, измельченного в давилке, соль по вкусу. Тушим 0,5 часа. Всё! Блюдо готово.
Повернутися до початку Перейти донизу
Olli
Житель
Житель
Olli


Кількість повідомлень : 76
Дата реєстрації : 15.01.2018

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeПн Бер 20, 2023 10:05 pm

Моє улюблене блюдо - суші Філадельфії https://kyiv.sushi-master.ua/menu/filadelfiya Так як я сама такі готувати не вмію, замовляю їх у Sushi Master. Смачніше я нічого не пробувала! Це просто смакота! Всім любителям можу рекомендувати, спробуйте обов'язково!
Моє улюблене блюдо 152D5921-9C9F-11ED-8B10-F7FE9622126C-1969%D1%851100_0004_%D0%A1%D0%B5%D1%82-%D0%93%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD
Повернутися до початку Перейти донизу
markos
Приписаний
Приписаний
markos


Кількість повідомлень : 137
Дата реєстрації : 14.10.2017

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeПн Травень 15, 2023 4:57 pm

Красиво выглядят!
Повернутися до початку Перейти донизу
markos
Приписаний
Приписаний
markos


Кількість повідомлень : 137
Дата реєстрації : 14.10.2017

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeПн Травень 15, 2023 5:05 pm

ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeПн Бер 20, 2023 9:05 pm Відповісти цитуючи Моє улюблене блюдо - суші Філадельфії пише:

Я недавно заказал в «Ресто-Престо» лапшу wok с доставкой на дом https://resto-presto.com.ua/vok/ это было поистине вкусное и удивительное блюдо. Лапша была приготовлена настолько мастерски, что каждый кусочек просто таял во рту. Внешний вид блюда уже вызвал аппетит. Лапша была свежей и ароматной, а начинка из овощей и мяса была разнообразной и цветной. Все ингредиенты были свежими, что добавляло естественные вкусовые оттенки. Соусы, использованные в блюде, были хорошо сбалансированы и придавали лапше глубокий вкус. Они дополняли ароматы овощей и мяса, придавая блюду особую изюминку. Теперь это мое любимое блюдо! Всем советую попробовать!
Моє улюблене блюдо 11ovoschi-800x533
Повернутися до початку Перейти донизу
Елена

Елена


Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 27.04.2023

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeСр Лип 19, 2023 10:35 pm

А я найбільше люблю піцу bucha.monopizza.com.ua/ Замовляю доставку додому в Monoпіца, там вона найсмачніша! Соковиті помідори, вершковий сир та різноманітні начинки є поєднанням досконалості. Кожен шматочок тане в роті, залишаючи яскравий та незабутній смак. Всім рекомендую спробувати! Особливо любителям цієї страви!
Моє улюблене блюдо 06FD3731-4641-11ED-ADC4-85958ECA5C47-1969%D1%851100_0018_%D0%9C%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%B0


Останній раз редагувалося: Елена (Ср Лип 19, 2023 10:41 pm), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Лида Ду
Приписаний
Приписаний
Лида Ду


Кількість повідомлень : 107
Дата реєстрації : 20.07.2020

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeСр Лип 19, 2023 10:38 pm

А я люблю выпечку и ничего не могу с собой поделать. Сама уже как булочка и все равно ем это. Больше всего люблю круасаны сразу их печки - хрустящие, ароматные... Я покупаю замороженные полуфабрикаты на сайте mantinga.org/ru/ и дома их готовлю. Бытро получаются вкусные круасаны, утром под кофе - это просто улет!
Повернутися до початку Перейти донизу
Елена

Елена


Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 27.04.2023

Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitimeСр Лип 19, 2023 10:40 pm

Гуд
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Моє улюблене блюдо Empty
ПовідомленняТема: Re: Моє улюблене блюдо   Моє улюблене блюдо I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Моє улюблене блюдо
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Суп - жидкое блюдо
» Второе блюдо на каждый день
» Второе блюдо на каждый день

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Дом :: Кухня-
Перейти до: