Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Чоловічі куртки .

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
igorkrutdk
Житель
Житель
igorkrutdk


Кількість повідомлень : 55
Дата реєстрації : 02.12.2019

Чоловічі куртки . Empty
ПовідомленняТема: Чоловічі куртки .   Чоловічі куртки . I_icon_minitimeЧт Груд 31, 2020 12:10 pm

Син зараз попросив придбати йому хорошу куртку спортивного фасону, тим більше він вранці займається на вулиці бігом, і я тільки вітаю це, тим більше зараз чоловічі курточки в Києві можна придбати легко, вони красиво пошиті, з хорошого водовідштовхувального матеріалу, не бояться морозу і займатися спортом на вулиці в них прекрасно, що порадите, підходить ж такі куртки для сьогоднішньої молоді.
Повернутися до початку Перейти донизу
svetttt
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 8
Дата реєстрації : 10.06.2020

Чоловічі куртки . Empty
ПовідомленняТема: Re: Чоловічі куртки .   Чоловічі куртки . I_icon_minitimeЧт Груд 31, 2020 12:12 pm

Сьогодні молодь ходить по місту в основному в спортивному одязі, в ній зручно і тепло .
Повернутися до початку Перейти донизу
sergeisekret
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 9
Дата реєстрації : 12.07.2020

Чоловічі куртки . Empty
ПовідомленняТема: Re: Чоловічі куртки .   Чоловічі куртки . I_icon_minitimeЧт Груд 31, 2020 12:15 pm

Я сам займаюся велоспортом і в таких куртках https:/veliki.com.ua/dir_clothes-jackets.htm їздити на велосипеді зручно, тим більше насправді вони прекрасно рятують від морозу і дощу , мені вони подобаються .
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Чоловічі куртки . Empty
ПовідомленняТема: Re: Чоловічі куртки .   Чоловічі куртки . I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чоловічі куртки .
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Куртки для беременных
» Мужские куртки с Алиэкспресс
» Чоловічі труси
» гірськолижні штани чоловічі
» купити кросівки найк чоловічі

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Досуг :: Спорт-
Перейти до: