Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?

Перейти донизу 
+6
Glink
vetalbon
Муська
Slimme
Pon4ik
Natali
10 користувачів
АвторПовідомлення
Natali
Admin
Admin
Natali


Кількість повідомлень : 424
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitimeПн Черв 02, 2008 10:53 pm

Яким видом спорта ви займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?І чи є у вас спортивні нагороди?
Повернутися до початку Перейти донизу
Pon4ik
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 127
Дата реєстрації : 16.10.2018

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Re: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitimeНд Квіт 14, 2019 9:57 pm

В глубокой юности неплохо получалось играт в большой теннис, а потом как-то забросил это дело... прошло много времени... Подрос сын. Хочу научить его играть. А заодно и сам востановлю форму
Повернутися до початку Перейти донизу
Slimme
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 102
Дата реєстрації : 05.10.2018

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Re: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitimeНд Квіт 14, 2019 10:01 pm

отличная идея. Я тоже занимаюсь теннисом с сыном-подростком. Это здорово сближает. Могу вам, как опытный, посоветовать купить сразу детскую теннисную ракетку здесь. Чтобы ребенок  сразу набивал руку и чувствовал удар. Не давайте сразу играть взрослой ракеткой.
Повернутися до початку Перейти донизу
Муська
Житель
Житель
Муська


Кількість повідомлень : 50
Дата реєстрації : 19.11.2018

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Re: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitimeВт Травень 14, 2019 6:30 pm

Я займаюся джаз фанком у Львові тут Мені дуже подобається! Я потрапила в свою стихію) З дитинства мріяла про танці, але не склалося. Тепер я зрозуміла, що вік не перешкода, якщо є бажання і прагнення, тоді все вийде, а мрії повинні збуватися!)
Повернутися до початку Перейти донизу
vetalbon
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 14
Дата реєстрації : 01.03.2019

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Re: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitimeПн Черв 03, 2019 4:04 pm

Просто ходил в спортзал на тяжелую атлетику. Сейчас домой купил все тренажеры. Степперы не давно взял жене
Степперы представляют собой тренажеры, имитирующие ходьбу по лестнице. Они предназначены для поддержания мышц икр и ягодиц. При этом они тренируют и все остальные группы мышц, задействованные в процессе ходьбы.
В спортивном магазине https://4gym.com.ua/catalog/steppery  Вы можете купить степперы для спортзала или для личного пользования по привлекательной цене!
Повернутися до початку Перейти донизу
Glink
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 9
Дата реєстрації : 09.07.2019

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Re: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitimeВт Лип 09, 2019 12:18 am

Просто ходил в спортзал на тяжелую атлетику. Сейчас домой купил все тренажеры. Степперы не давно взял жене
Степперы представляют собой тренажеры, имитирующие ходьбу по лестнице. Они предназначены для поддержания мышц икр и ягодиц. При этом они тренируют и все остальные группы мышц, задействованные в процессе ходьбы.
В спортивном магазине 4gym.com.ua/catalog/steppery Вы можете купить степперы для спортзала или для личного пользования по привлекательной цене!

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? 472b1269c07e894658800c943d27c0bf
Повернутися до початку Перейти донизу
Envy
Тутешній
Тутешній
Envy


Кількість повідомлень : 48
Дата реєстрації : 18.07.2019

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Re: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitimeЧт Лип 18, 2019 10:02 pm

я бы йогой серьезнее хотела заняться
Повернутися до початку Перейти донизу
Mironov Georgiy
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 6
Дата реєстрації : 27.08.2019

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Re: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitimeСб Жовт 05, 2019 7:52 pm

Привет. Ой, да я разным видом спорта занимался. И плаваньем, и большим тенисом и просто спортом. А сейчас у меня мало времени для спорта, поэтому я просто снимаю молодую шлюху метро Киевская и скажем так, занимаюсь спортом с ней. Не поверите, но моя физическая форма хуже не стала, а только лучше. Так что рекомендую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Виталя




Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 13.10.2019
Вік : 21
Місцезнаходження : Тячів

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Re: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitimeНд Жовт 13, 2019 7:38 am

Занимаюсь бодибилдингом уже почти два года за это время тело значительно изменилось)
Повернутися до початку Перейти донизу
Mishkov
Турист
Турист
Mishkov


Кількість повідомлень : 11
Дата реєстрації : 24.10.2019

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Re: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitimeВт Лист 12, 2019 12:35 pm

Я давно уже никаким спортом не занимался, но в ближайшее время хочу заняться бегом, только свободное время бы найти.
Повернутися до початку Перейти донизу
Slimme
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 102
Дата реєстрації : 05.10.2018

Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Re: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitimeВт Травень 05, 2020 4:33 pm

А мне бы похудеть.... какой спорт посоветуете?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? Empty
ПовідомленняТема: Re: Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?   Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися? I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Яким видом спорта займались/займаєтесь/хотіли би зайнятися?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Коли ви займаєтесь будівництвом
» Якщо ви вирішили зайнятися бджільництвом
» Яким має бути покриття для підлоги на кухні?
» Все для спорта
» Мяч для спорта

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Досуг :: Спорт-
Перейти до: