Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Ремонт телефону

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Aster
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 32
Дата реєстрації : 03.10.2020

Ремонт телефону  Empty
ПовідомленняТема: Ремонт телефону    Ремонт телефону  I_icon_minitimeВт Бер 09, 2021 3:32 pm

Привіт усім. Мій Айфон 5 впав у воду і перестав вмикатися. А там багато корисної інформації, паролі різні, тому потрібно якось його увімкнути. Чи зможе у Львові його хтось відремонтувати?
Повернутися до початку Перейти донизу
Hermut_125
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 24
Дата реєстрації : 14.08.2020

Ремонт телефону  Empty
ПовідомленняТема: Re: Ремонт телефону    Ремонт телефону  I_icon_minitimeВт Бер 09, 2021 4:40 pm

Я колись втопив свій iPhone 5S. Бо дуже сумно адже у ньому є дуже важлива інформація про моє життя. Тому я вирішив віднести його до цього https://a-service.ua/ua офіційного сервісного центру apple, що нещодавно відкрився у місті Львів. Справжні спеціалісти зробили все що треба. Мій iPhone 5S знову почав працювати. Тому рекомендую.
Повернутися до початку Перейти донизу
deen
Приписаний
Приписаний
deen


Кількість повідомлень : 245
Дата реєстрації : 07.09.2019

Ремонт телефону  Empty
ПовідомленняТема: Re: Ремонт телефону    Ремонт телефону  I_icon_minitimeЧт Бер 25, 2021 6:59 pm

При поломке моего iPhone xr я отдавал его на ремонт в специализированный сервисный центр Applefix https://applefix.ua/service/fix/service-fix-iphone/remont-iphone-xr Я остался довольным качеством сервиса и проделанной работы. Замененные динамики работают как новенькие и я наслаждаюсь отменным звуком. Рекомендую обратиться к ним.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Ремонт телефону  Empty
ПовідомленняТема: Re: Ремонт телефону    Ремонт телефону  I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ремонт телефону
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Шлейфы к телефону ZTE
» Ремонт
» Ремонт BMW
» ремонт
» ремонт

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: