Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 отдых в Трускавце

Перейти донизу 
+3
Sawina
litak
palacio
7 користувачів
АвторПовідомлення
palacio
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 82
Дата реєстрації : 20.01.2020

отдых в Трускавце Empty
ПовідомленняТема: отдых в Трускавце   отдых в Трускавце I_icon_minitimeСр Бер 17, 2021 6:44 pm

ребята, кто из вас недавно отдыхал в Трускавце? может подскажете хорошие отели?
Повернутися до початку Перейти донизу
litak
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 104
Дата реєстрації : 02.12.2019

отдых в Трускавце Empty
ПовідомленняТема: Re: отдых в Трускавце   отдых в Трускавце I_icon_minitimeСр Бер 17, 2021 9:12 pm


Через пару недель едем она отдых в Трускавец. Найти хороший отель и узнать все выгоднее заказать тур помогли советы из статьи http://e-news.com.ua/show/491735.html
Так что и вам советую ознакомиться с этой статьей, там много полезной информации про отдых в Трускавце.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sawina




Кількість повідомлень : 4
Дата реєстрації : 03.10.2021

отдых в Трускавце Empty
ПовідомленняТема: Re: отдых в Трускавце   отдых в Трускавце I_icon_minitimeНд Жовт 03, 2021 10:22 am

Rixos
Повернутися до початку Перейти донизу
AlikS
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 6
Дата реєстрації : 06.09.2021

отдых в Трускавце Empty
ПовідомленняТема: Re: отдых в Трускавце   отдых в Трускавце I_icon_minitimeНд Жовт 03, 2021 10:40 am

Так-то повно ж там різних нормальних. Якщо розміщуватися в нормальних санаторіях, турбазах тощо, то буде той же басейн у всіх і багато чого ще. Ну а якщо зовсім вже не знаю де, то напевно там не буде ніякого комфорту. Все від бюджету залежить. Вважаю так, якщо і відпочивати, то нормально з комфортом. Мені ось в минулому році запам'ятався шикарний Вiдпочинок в Карпатах за нашими мірками. Є ось все, і басейни різні, і харчування гідне скільки забажаєш, по горах екскурсії, мальовничі краєвиди тільки чого варті. Ось туди і вам раджу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Арно
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 22
Дата реєстрації : 15.10.2020

отдых в Трускавце Empty
ПовідомленняТема: Re: отдых в Трускавце   отдых в Трускавце I_icon_minitimeПн Жовт 25, 2021 1:44 pm

А кто знает где про отдых в Одессе почитать?
Повернутися до початку Перейти донизу
VP11062007




Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 19.10.2021

отдых в Трускавце Empty
ПовідомленняТема: Re: отдых в Трускавце   отдых в Трускавце I_icon_minitimeПн Жовт 25, 2021 2:07 pm

Я лично думаю что инфу всегда найти возможно, не переживайте))
Повернутися до початку Перейти донизу
Игорь
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 23
Дата реєстрації : 09.10.2020

отдых в Трускавце Empty
ПовідомленняТема: Re: отдых в Трускавце   отдых в Трускавце I_icon_minitimeВт Жовт 26, 2021 12:33 pm

Если вы так сильно хотите узнать что то про Одессу то я могу вам лишь посоветовать портал https://usionline.com/ там все про город пишут, в том числе возможно вы и сможете найти какие либо статьи что касаются отдыха. Так что посмотрите на досуге.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





отдых в Трускавце Empty
ПовідомленняТема: Re: отдых в Трускавце   отдых в Трускавце I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
отдых в Трускавце
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» отели в Трускавце
» санатории в Трускавце
» Отдых
» Отдых в Гоа
» Незабываемый отдых

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: