Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Новострой или вторичка?

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Volna
Приписаний
Приписаний
Volna


Кількість повідомлень : 115
Дата реєстрації : 24.09.2018
Вік : 33

Новострой или вторичка? Empty
ПовідомленняТема: Новострой или вторичка?   Новострой или вторичка? I_icon_minitimeЧт Серп 15, 2019 2:42 pm

Хочу купить квартиру в Киеве лучше новострой или вторичку? Вы мне вариант можете посоветовать?
Повернутися до початку Перейти донизу
Seymur
Приписаний
Приписаний
Seymur


Кількість повідомлень : 177
Дата реєстрації : 11.09.2018
Вік : 42

Новострой или вторичка? Empty
ПовідомленняТема: Re: Новострой или вторичка?   Новострой или вторичка? I_icon_minitimeЧт Серп 15, 2019 2:50 pm

Volna пише:
Хочу купить квартиру в Киеве лучше новострой или вторичку? Вы мне вариант можете посоветовать?
В новом доме ремонт намного дешевле обойдется, плюс там новые подъезды, лифты и коммуникации, а еще в отличие от стандартных планировок квартир в домах старого жилого фонда, в новостройке вы можете выбрать ту планировку, которая соответствует вашим потребностям. Вариант неплохой Новострой или вторичка? 71ebd230707c рекомендую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Volna
Приписаний
Приписаний
Volna


Кількість повідомлень : 115
Дата реєстрації : 24.09.2018
Вік : 33

Новострой или вторичка? Empty
ПовідомленняТема: Re: Новострой или вторичка?   Новострой или вторичка? I_icon_minitimeЧт Серп 15, 2019 2:51 pm

нужно подумать... но мне нравится
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Новострой или вторичка? Empty
ПовідомленняТема: Re: Новострой или вторичка?   Новострой или вторичка? I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Новострой или вторичка?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Новострой или вторичка?
» Какой новострой выбрать?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: