Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Светильники

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Аркадий
Турист
Турист
Аркадий


Кількість повідомлень : 9
Дата реєстрації : 18.05.2021

Светильники  Empty
ПовідомленняТема: Светильники    Светильники  I_icon_minitimeСб Травень 22, 2021 11:27 pm

Нам нужны линейные светильники, хотим купить новые и не дорогие, что предложите?


Останній раз редагувалося: Аркадий (Сб Черв 05, 2021 4:42 am), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Sera
Тутешній
Тутешній
Sera


Кількість повідомлень : 36
Дата реєстрації : 03.11.2019

Светильники  Empty
ПовідомленняТема: Re: Светильники    Светильники  I_icon_minitimeПт Травень 28, 2021 11:48 pm

Мне кажется я Вам смогу помочь и подскажу где Вы сможете посмотреть цена линейного светильника https://ledvis.com.ua/ru/lineynye-svetilniki/ , если все устроит, все сможете заказать. Просто у компании ledvis такого осветительного оборудования не мало, рассматривайте его и делайте выбор. Также посоветую Вам обратить внимание на количество Вт, смотрите какие Вам подходят. Доставка у них по всей Украине, это очень удобно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Зубровка
Тутешній
Тутешній
Зубровка


Кількість повідомлень : 23
Дата реєстрації : 23.04.2021
Вік : 43

Светильники  Empty
ПовідомленняТема: Re: Светильники    Светильники  I_icon_minitimeПт Бер 11, 2022 10:15 pm

Будем теперь знать где светильники покупать.
Повернутися до початку Перейти донизу
wari2011
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 308
Дата реєстрації : 21.01.2016

Светильники  Empty
ПовідомленняТема: Re: Светильники    Светильники  I_icon_minitimeПт Лист 11, 2022 8:09 am

Загляните вот в этот магазин, там отличный ассортимент люстр потолочных https://svetua.com.ua/ Это очень хороший магазин с отличным выбором и классными ценами. Я сама в квартиру люстры именно там и покупала. Мне очень понравился ассортимент и качество, так что я теперь всем рекомендую именно этот магазин. Уверена, там вы сможете подобрать себе классную люстру.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Светильники  Empty
ПовідомленняТема: Re: Светильники    Светильники  I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Светильники
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Светильники
» Светильники
» Светильники
» Светильники
» Светильники

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Дом :: Наш Дом-
Перейти до: