Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Секс без обязательств

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
NaTaNi
Приписаний
Приписаний
NaTaNi


Кількість повідомлень : 141
Дата реєстрації : 04.04.2020

Секс без обязательств Empty
ПовідомленняТема: Секс без обязательств   Секс без обязательств I_icon_minitimeВт Травень 25, 2021 1:56 pm

Скажите, пожалуйста возможен ли секс без обязательств и без чувств? Как вы относитесь к такому сексу? У меня сейчас нет желания заводить отношения, но секс нужен для здоровья)
Повернутися до початку Перейти донизу
АртемНИК
Приписаний
Приписаний
АртемНИК


Кількість повідомлень : 155
Дата реєстрації : 27.02.2020

Секс без обязательств Empty
ПовідомленняТема: Re: Секс без обязательств   Секс без обязательств I_icon_minitimeВт Травень 25, 2021 10:13 pm

У меня был период в жизни, когда мне не хотелось серьёзных отношений, именно тогда я искал сексуальные отношения, которые были без обязательств. О том Как переспать с девушкой и как доставить её удовольствие, сможете прочесть в этой статье. Если вы будете уделять технике внимание, тогда сможете быть лучшим любовником.
Повернутися до початку Перейти донизу
hona789
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 68
Дата реєстрації : 11.02.2021

Секс без обязательств Empty
ПовідомленняТема: Re: Секс без обязательств   Секс без обязательств I_icon_minitimeСр Бер 22, 2023 10:05 pm

Это абсолютно нормально . Сейчас все такое практикуют .
Повернутися до початку Перейти донизу
MashaVolu
Приписаний
Приписаний
MashaVolu


Кількість повідомлень : 108
Дата реєстрації : 23.11.2020

Секс без обязательств Empty
ПовідомленняТема: Re: Секс без обязательств   Секс без обязательств I_icon_minitimeСр Бер 22, 2023 10:37 pm

Звичайно жниво це нормально, не переживайте, секс для здоров'я - це круто. До речі, можу порадити вам дуже класний інтернет магазин з іграшками для дорослих, я там нещодавно купила собі класний фалоімітатор https://kupidon.toys/uk/seks-igrushki/falloimitatori/ . Для таких відносин без зобов'язань інтим іграшки саме воно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Секс без обязательств Empty
ПовідомленняТема: Re: Секс без обязательств   Секс без обязательств I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Секс без обязательств
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Секс шоп
» секс-шоп
» Секс-шоп
» Отношения и секс
» Секс-іграшка

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: