Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??

Перейти донизу 
5 користувачів

Чи можливі стосунки на відстані, в інтернеті??
Так
Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Vote_lcap80%Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Vote_rcap
 80% [ 4 ]
Ні
Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Vote_lcap20%Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Можливі, але не щирі
Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Vote_lcap0%Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Усього проголосувало : 5
 

АвторПовідомлення
шКоЛяРкА
Moderator
Moderator
шКоЛяРкА


Кількість повідомлень : 317
Дата реєстрації : 27.05.2008
Вік : 30
Місцезнаходження : Тернопільська обл

Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Empty
ПовідомленняТема: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? I_icon_minitimeПт Черв 06, 2008 10:23 pm

Зарас багато людей знайомляться через інтернет, інколи просто спілкування переростає в щось більше. Чи є у вашому житті така людина? Як ви ставитеся до стосунків на відстані, тобто по інтернету?
Повернутися до початку Перейти донизу
Vanobest
Moderator
Moderator
Vanobest


Кількість повідомлень : 213
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 42
Місцезнаходження : Тячів

Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? I_icon_minitimeПт Черв 06, 2008 10:29 pm

Так ! ми з коханою дружиною познайомились по нету

_________________
http://zakarpattja.admin007.net/index.htm
http://tyachev.mybb.te.ua/index.php
Повернутися до початку Перейти донизу
Natali
Admin
Admin
Natali


Кількість повідомлень : 424
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? I_icon_minitimeПт Черв 06, 2008 10:57 pm

У моєму житті вже давно з'явилася кохана мені людина завдяки інтернету.До стосунків по інтернету ставлюся цілком позитивно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Юлясик
Гість




Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Empty
ПовідомленняТема: ет тема,оч ксате...   Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? I_icon_minitimeПт Черв 06, 2008 11:12 pm

я уже очень долго общаюсь по нету с одним человеком...и я в него влюбилас,етот человек тоже....ми очень счасливие=) даже тока потому что общаемса по нету......как не странно я когдато в ето не верила,но когда ето случилось со мной то я ....просто била в шоке,но счас ето совсем нормально! я очень хорошо к етому отношусь!!!!!=))))))))
Повернутися до початку Перейти донизу
hikeds
Moderator
Moderator
hikeds


Кількість повідомлень : 233
Дата реєстрації : 30.05.2008
Вік : 37
Місцезнаходження : Звідки не вертаються

Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? I_icon_minitimeСр Черв 11, 2008 2:10 pm

Мій колега так само знайомися по інету з дівчатами. Просто сидів, спілкувався...
а потім нікому нічого не сказавши поїхав до однієї з них у Львів. Так там і залишився... жити.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://forum.vynogradiv.com.ua/
sone4ka
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 9
Дата реєстрації : 11.06.2008

Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? I_icon_minitimeВт Черв 17, 2008 5:49 pm

Серце возможно в этом мире все)) через паутину я познакомилась со своим мужем
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися?? I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» У житті в заміському будинку
» Важлива складова інфраструктури
» Важлива кожна деталь
» Важлива складова успіху
» Інтернет

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Взаимоотношения :: Он и Она-
Перейти до: