Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Фотограф на свадьбу

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Happy
Тутешній
Тутешній
Happy


Кількість повідомлень : 37
Дата реєстрації : 12.09.2019

Фотограф на свадьбу Empty
ПовідомленняТема: Фотограф на свадьбу   Фотограф на свадьбу I_icon_minitimeЧт Вер 12, 2019 11:47 am

Посоветуйте хорошего фотографа на свадьбу.
Повернутися до початку Перейти донизу
deen
Приписаний
Приписаний
deen


Кількість повідомлень : 245
Дата реєстрації : 07.09.2019

Фотограф на свадьбу Empty
ПовідомленняТема: Re: Фотограф на свадьбу   Фотограф на свадьбу I_icon_minitimeНд Вер 15, 2019 5:16 pm

Всем привет, моя подруга выходит замуж и просит найти ей хорошего фотографа на свадебную церемонию https://naideni.com/svadebnaja-fotosemka-svadeb-venchanij/ я думаю предложить ей услуги Ольги Сопильняк, у нее много классных работ, кто обращался к ней поделитесь отзывами.
Повернутися до початку Перейти донизу
Happy
Тутешній
Тутешній
Happy


Кількість повідомлень : 37
Дата реєстрації : 12.09.2019

Фотограф на свадьбу Empty
ПовідомленняТема: Re: Фотограф на свадьбу   Фотограф на свадьбу I_icon_minitimeСр Бер 18, 2020 4:04 pm

Мы думаем заказать свадебную фотосессию в Италии https://kalibri.pro/ здесь. Нам понравились их работы и цены я смотрю что не высокие. Поделитесь отзывами те, кто уже обращался к ним.
Повернутися до початку Перейти донизу
АртемНИК
Приписаний
Приписаний
АртемНИК


Кількість повідомлень : 152
Дата реєстрації : 27.02.2020

Фотограф на свадьбу Empty
ПовідомленняТема: Re: Фотограф на свадьбу   Фотограф на свадьбу I_icon_minitimeНд Квіт 05, 2020 11:19 am

У брата летом свадьба, мы тоже ищем фотографа. Праывда цены на их услуши просто огромные.
Повернутися до початку Перейти донизу
Viktoria_Tori
Житель
Житель
Viktoria_Tori


Кількість повідомлень : 80
Дата реєстрації : 20.09.2020

Фотограф на свадьбу Empty
ПовідомленняТема: Re: Фотограф на свадьбу   Фотограф на свадьбу I_icon_minitimeНд Вер 20, 2020 1:07 pm

тоже ищу фотографа и мне подскажите
Повернутися до початку Перейти донизу
Кларра
Турист
Турист
Кларра


Кількість повідомлень : 7
Дата реєстрації : 01.03.2020

Фотограф на свадьбу Empty
ПовідомленняТема: Re: Фотограф на свадьбу   Фотограф на свадьбу I_icon_minitimeСб Вер 26, 2020 3:01 pm

Ми в свій час вирішили, що нам простіше не шукати окремо кожного, хто буде задіяний на весіллі, а поручити це весільним організаторам. Так, довелося витратити більше грошей, але наш бюджет це дозволяв. Тож кому цікава організація весілля під ключ, можу порадити звернутися сюди. Ми залишилися задоволены роботою дывчат.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Фотограф на свадьбу Empty
ПовідомленняТема: Re: Фотограф на свадьбу   Фотограф на свадьбу I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Фотограф на свадьбу
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Фотограф
» Фотограф
» Фотограф
» Фотограф
» Ведущие на свадьбу

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Взаимоотношения :: Он и Она-
Перейти до: