Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 канутовари

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Самофал Маринка

Самофал Маринка


Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 22.05.2021

канутовари Empty
ПовідомленняТема: канутовари   канутовари I_icon_minitimeНд Лип 18, 2021 1:38 pm

Форумчани, вже почали з чоловіком збирати малих до школи, я оббігала всі навколишні магазини і мені ціни дуже не сподобалися, поділіться посиланнями на інтернет магазини які торгують канцелярськими товарами.
Повернутися до початку Перейти донизу
Светлана0




Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 18.07.2021

канутовари Empty
ПовідомленняТема: Re: канутовари   канутовари I_icon_minitimeНд Лип 18, 2021 1:40 pm

Повірте ті ціни на шкільне приладдя не подобаються не тільки вам, я теж вже місяц якнайменше потрохи купую все потрібне для школи і ви знаєте купила мало, а витратила багато, всі кажуть що треба в інтернеті шукати, але я все ніяк не збируся.
Повернутися до початку Перейти донизу
Самофал Маринка

Самофал Маринка


Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 22.05.2021

канутовари Empty
ПовідомленняТема: Re: канутовари   канутовари I_icon_minitimeНд Лип 18, 2021 1:41 pm

Та от і я так - мені такі дрібнички простіше купити в звичайних магазинах, ніж через сайти, але мабуть то вже таких час в нас, що навіть шкільні ручки та олівці доводиться на сайтах шукати, щоб зекономити хочь трошки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Алла Семенчук

Алла Семенчук


Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 30.04.2021

канутовари Empty
ПовідомленняТема: Re: канутовари   канутовари I_icon_minitimeНд Лип 18, 2021 1:42 pm

Ну в інтернеті теж різні магазини є і ціни різні, але в основному як раз на сайтах вартість товарів досить помірна. Мені от наприклад, вже давненько подобається замовляти одяг, навіть брендовий, бо так дешевше. Але ми тут про шкільні канцтовари розмовляємо, подивіться на сайті Офіс Центр, я там для себе і дитини купую канцелярку - https://office-centre.com.ua/catalog/shkilni_tovari/shkilni_kantstovari/
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





канутовари Empty
ПовідомленняТема: Re: канутовари   канутовари I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
канутовари
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: