Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Розвиваючі іграшки

Перейти донизу 
+5
Marshal
vikisamva
Gazirovochka
Filentin
Валюша Скаленко
9 користувачів
АвторПовідомлення
Валюша Скаленко
Житель
Житель
Валюша Скаленко


Кількість повідомлень : 63
Дата реєстрації : 20.07.2020

Розвиваючі іграшки Empty
ПовідомленняТема: Розвиваючі іграшки   Розвиваючі іграшки I_icon_minitimeПн Лип 26, 2021 12:50 pm

Донечці нещодавно виповнився 1 рік, підкажіть які розвиваючі іграшки можна для такого віку купити? у нас є кубики, пірамідки, сортери.Що ще можна цікавого?
Повернутися до початку Перейти донизу
Filentin
Приписаний
Приписаний
Filentin


Кількість повідомлень : 107
Дата реєстрації : 21.07.2020

Розвиваючі іграшки Empty
ПовідомленняТема: Re: Розвиваючі іграшки   Розвиваючі іграшки I_icon_minitimeПн Лип 26, 2021 1:13 pm

Можна подивитись ігрові килимки, пищалки,зараз і музичні іграшки дуже гарні, наприклад, ферма, дитинка запам'ятовує хто з тварин як відгукується.
Повернутися до початку Перейти донизу
Gazirovochka
Приписаний
Приписаний
Gazirovochka


Кількість повідомлень : 118
Дата реєстрації : 28.06.2020

Розвиваючі іграшки Empty
ПовідомленняТема: Re: Розвиваючі іграшки   Розвиваючі іграшки I_icon_minitimeПн Лип 26, 2021 1:27 pm

Для одного року ще стукалки, брязкальця, але можна й музичні іграшки, зараз дуже багато цікавих іграшок.
Повернутися до початку Перейти донизу
vikisamva
Приписаний
Приписаний
vikisamva


Кількість повідомлень : 103
Дата реєстрації : 17.05.2020

Розвиваючі іграшки Empty
ПовідомленняТема: Re: Розвиваючі іграшки   Розвиваючі іграшки I_icon_minitimeПн Лип 26, 2021 1:55 pm

Більшість переходять на дерев'яні розвиваючі іграшки https://rozvivayko.com.ua/g10776592-derevyannye-razvivayuschie-igrushki вони не шкідливі для малят, не ламаються, а отже довго служитимуть. Всі іграшки з дерева мають яскраве забарвлення, цікаві для діток.В асортименті магазину дуже багато видів іграшок для дітей різного віку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Marshal
Приписаний
Приписаний
Marshal


Кількість повідомлень : 104
Дата реєстрації : 17.02.2020

Розвиваючі іграшки Empty
ПовідомленняТема: Re: Розвиваючі іграшки   Розвиваючі іграшки I_icon_minitimeПн Серп 19, 2024 5:37 pm

Дуже різні іграшки можна підбирати діткам
Повернутися до початку Перейти донизу
Елена1
Житель
Житель
Елена1


Кількість повідомлень : 50
Дата реєстрації : 22.12.2023

Розвиваючі іграшки Empty
ПовідомленняТема: Re: Розвиваючі іграшки   Розвиваючі іграшки I_icon_minitimeВт Серп 20, 2024 10:19 am

Цитата :
Дуже різні іграшки можна підбирати діткам

Звичайно що так. Головне - це робити акцент на якості
Повернутися до початку Перейти донизу
IZUMKA
Житель
Житель
IZUMKA


Кількість повідомлень : 91
Дата реєстрації : 28.02.2023

Розвиваючі іграшки Empty
ПовідомленняТема: Re: Розвиваючі іграшки   Розвиваючі іграшки I_icon_minitimeСр Серп 21, 2024 11:01 am

Щодо якості ви дійсно праві на усі сто відсотків. Я лише такі іграшки своїм діткам купую і інші варіанти навіть не розглядаю! В мене син полюбляє ось такі іграшки Дісней персонажі https://originaldolls.com.ua/ua/characters/ . Із задоволенням грається такими, тому саме ці іграшки є нашими найулюбленішими
Повернутися до початку Перейти донизу
Manga
Житель
Житель
Manga


Кількість повідомлень : 81
Дата реєстрації : 02.04.2023

Розвиваючі іграшки Empty
ПовідомленняТема: Re: Розвиваючі іграшки   Розвиваючі іграшки I_icon_minitimeВт Серп 27, 2024 5:35 pm

Брендові іграшки можна й б\у купувати. Вони якісні.
Повернутися до початку Перейти донизу
Алина
Житель
Житель
Алина


Кількість повідомлень : 87
Дата реєстрації : 17.03.2023
Вік : 39

Розвиваючі іграшки Empty
ПовідомленняТема: Re: Розвиваючі іграшки   Розвиваючі іграшки I_icon_minitimeСр Серп 28, 2024 7:40 pm

А я знаю, де гарні брендові іграшки https://shafa.ua/uk/forkids/igrushki є, на сайт зайдіть, тут велика кількість оголошень. Є іграшки різних брендів, нові та вживані в ідеалі. Я купую все, що мені сподобається та підходить за ціною.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Розвиваючі іграшки Empty
ПовідомленняТема: Re: Розвиваючі іграшки   Розвиваючі іграшки I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Розвиваючі іграшки
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Якісні дитячі іграшки

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: