Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Йога для здоровья

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
NaTaNi
Приписаний
Приписаний
NaTaNi


Кількість повідомлень : 141
Дата реєстрації : 04.04.2020

Йога для здоровья Empty
ПовідомленняТема: Йога для здоровья   Йога для здоровья I_icon_minitimeСб Серп 28, 2021 8:20 am

Девочки, кто занимается йогой, скажите реально ли чувствуете себя лучше? Как правильно выбрать инструктора и центр?
Повернутися до початку Перейти донизу
RomaN85
Житель
Житель
RomaN85


Кількість повідомлень : 64
Дата реєстрації : 25.05.2021

Йога для здоровья Empty
ПовідомленняТема: Re: Йога для здоровья   Йога для здоровья I_icon_minitimeНд Серп 29, 2021 3:08 pm

Я чув, про користь йоги для здоров'я, кажуть, що вона позитивно впливає на поперековий відділ та шийний, тому вона просто необхідна всім, хто веде сидячий спосіб життя. А скажіть, можна займатись йогою чоловікам? Та як багато чоловіків вибрали такий вид спорту?
Повернутися до початку Перейти донизу
АртемНИК
Приписаний
Приписаний
АртемНИК


Кількість повідомлень : 155
Дата реєстрації : 27.02.2020

Йога для здоровья Empty
ПовідомленняТема: Re: Йога для здоровья   Йога для здоровья I_icon_minitimeПн Серп 30, 2021 10:08 am

Я один з тих небагатьох чоловіків, котрі відчули на собі користь йоги. А чому б і ні? Мені подобається займатись йогою, пам'ятаю, що перший раз прийшов на заняття по рекомендації свого лікаря. Я веду більш сидячий спосіб життя і мене часто були проблеми зі спиною, лікар порекомендував саме йогу, тому що вона добре розслабляє та знімає напругу та втому. Я прочитав статтю, де є відповіді на найпоширеніші запитання стосовно йоги https://smart-yoga.me/#questions. Після цього я записався на заняття розумної йоги, і зараз почуваю себе добре.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Йога для здоровья Empty
ПовідомленняТема: Re: Йога для здоровья   Йога для здоровья I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Йога для здоровья
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Йога
» Товары для здоровья
» Важный аспект мужского здоровья
» Поддержание здоровья
» Для поддержания здоровья

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: