Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Порекомендуйте квартиру

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Volna
Приписаний
Приписаний
Volna


Кількість повідомлень : 115
Дата реєстрації : 24.09.2018
Вік : 33

Порекомендуйте квартиру Empty
ПовідомленняТема: Порекомендуйте квартиру   Порекомендуйте квартиру I_icon_minitimeПт Лист 01, 2019 1:00 am

Привет! Продали бабушкину квартиру, теперь хочу купить свою двухкомнатную в нормальном доме, в хорошем районе Киева. Может вы мне порекомендуете что посмотреть?
Повернутися до початку Перейти донизу
Seymur
Приписаний
Приписаний
Seymur


Кількість повідомлень : 177
Дата реєстрації : 11.09.2018
Вік : 42

Порекомендуйте квартиру Empty
ПовідомленняТема: Re: Порекомендуйте квартиру   Порекомендуйте квартиру I_icon_minitimeПт Лист 01, 2019 1:11 am

Volna пише:
Привет! Продали бабушкину квартиру, теперь хочу купить свою двухкомнатную в нормальном доме, в хорошем районе Киева. Может вы мне порекомендуете что посмотреть?
А что у вас с выбором дома? Это только новое жилье или вторичка может быть? Я просто могу вот этот вариант вам порекомендовать https://philadelphia.kiev.ua/2-kimnatni/ он просто привлекателен сейчас в плане цены, а о расположении я вообще молчу. Сами понимаете центр города, Подол, какая там красота.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Порекомендуйте квартиру
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Порекомендуйте
» Порекомендуйте кондиционер
» Порекомендуйте компанию
» Порекомендуйте яблочный сок
» Порекомендуйте компанію з перевезень

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: