Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Ламінат

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
фасид
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 20.10.2021

Ламінат  Empty
ПовідомленняТема: Ламінат    Ламінат  I_icon_minitimeСр Жовт 20, 2021 6:56 pm

Дружина давно вже просила позбутися старого лінолеуму і покласти паркет, але я сумнівався. Зараз вона поїхала на два тижні у відрядження і я вирішив зробити їй сюрприз. Хто вже встановлював ламінат, підкажіть який вибрати?
Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 623
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Ламінат  Empty
ПовідомленняТема: Re: Ламінат    Ламінат  I_icon_minitimeСр Жовт 20, 2021 8:18 pm

Ламінат, це справа хороша, але пам'ятайте, що укладати його потрібно на ідеально рівну підлогу, інакше він буде скрипіти і деформуватися в окремих місцях. І головне, не економте. Краще переплатити, але вибрати якісний матеріал.
Повернутися до початку Перейти донизу
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL


Кількість повідомлень : 594
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Ламінат  Empty
ПовідомленняТема: Re: Ламінат    Ламінат  I_icon_minitimeСр Жовт 20, 2021 8:21 pm

Так, на ламінату краще не економити. Дешевий матеріал частіше абсолютно не відповідає нормативам якості.
Я довго читав про правила вибору ламінату, і про виробників, і в інтернет-магазині АРС я замовив ламінат https://ars.ua/pidloga/laminat/ Kronopol Perfect House.
Фахівці порадили мені вибрати більш світлі відтінки, так як вони візуально збільшують простір в квартирі.
До якості немає ніяких претензій. На сайті дуже великий вибір, так що обов'язково заходьте.
Ламінат  216659354
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Ламінат  Empty
ПовідомленняТема: Re: Ламінат    Ламінат  I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ламінат
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» ламінат Львів
» Тепла підлога під ламінат
» Тепла підлога під ламінат

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: