Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Смачний та корисний для здоров'я салат з вареного червоного буряка

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Лисиця
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 28.09.2020

Смачний та корисний для здоров'я салат з вареного червоного буряка Empty
ПовідомленняТема: Смачний та корисний для здоров'я салат з вареного червоного буряка   Смачний та корисний для здоров'я салат з вареного червоного буряка I_icon_minitimeСб Груд 18, 2021 2:48 pm

Мої домашні дуже люблять салат з вареного червоного буряка, хочеться порадувати їх якимось новим рецептом. Дівчата, як ви готуєте цю страву, може додаєте якісь свої інгредієнти? Діліться, будь ласка, рецептами у коментарях.

Alvina87 поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Alvina87
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 28.09.2020

Смачний та корисний для здоров'я салат з вареного червоного буряка Empty
ПовідомленняТема: Re: Смачний та корисний для здоров'я салат з вареного червоного буряка   Смачний та корисний для здоров'я салат з вареного червоного буряка I_icon_minitimeСб Груд 18, 2021 2:51 pm

Я особисто завжди готую салат з вареного червоного буряка за цим рецептом, виходить красиво, смачно і ситно. Усі хвалять. А ще мені дуже сподобався домашній салат із відвареного буряка з часником та майонезом.

Склад інгредієнтів:
• Буряк – 2 шт.
• Часник – 3 зубчики.
• Майонез – 1 столова ложка.

Для приготування салату найголовніший крок - це відварити самий буряк. Для готовності його потрібно відварювати 1 – 1.5 години залежно від розміру. Я ж цього разу вирішила його запекти, так він збереже більше корисних речовин. Для цього кожен буряк помити, загорнути у фольгу і покласти у духовку з температурою 180 – 190 гр., запікати протягом 50 – 60 хвилин. Після чого дістати, розгорнути та охолодити.
Охолоджений буряк очистити від шкірки і промити холодною водою. Потім кожен коренеплід натерти на великій тертці і скласти все у салатницю.

Зубчики часнику очистити від лушпиння і пропустити через прес. Додати подрібнений часник у салатницю до буряків. Кількість часнику, що додається до салату з вареного червоного буряка, підбирати індивідуально. Для когось одного зубчика буде багато, для когось і п'яти мало. Тому додати зубчик, спробувати, за необхідності додати ще.

Додати до салату майонез. Скільки додавати майонезу? Салат із буряка виходить соковитим і багато майонезу також додавати не потрібно. Але кому як подобається, я бачила любителів заливати салат майонезом. Крім того, додаючи майонез, сіль у салат я вже не кладу. Але якщо вам здасться, що салат малосолоний, то до смаку салат можна ще присолити.

Салат з вареного червоного буряка перемішати, охолодити і можна подавати до столу. Він чудово підійде до вечері до багатьох страв.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Смачний та корисний для здоров'я салат з вареного червоного буряка
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Хто як готує смачний салат з червоного буряка?
» Знайшла корисний додаток для дитини!
» Смачний кебаб
» Смачний кебаб

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Дом :: Кухня-
Перейти до: