Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Не подскажите где можно провести трасологическую экспертизу следов? А то меня выставляют виновником ДТП.

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
NiggaBoss
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 32
Дата реєстрації : 01.06.2021

Не подскажите где можно провести трасологическую экспертизу следов? А то меня выставляют виновником ДТП. Empty
ПовідомленняТема: Не подскажите где можно провести трасологическую экспертизу следов? А то меня выставляют виновником ДТП.   Не подскажите где можно провести трасологическую экспертизу следов? А то меня выставляют виновником ДТП. I_icon_minitimeНд Черв 18, 2023 1:25 am

Не подскажите где можно провести трасологическую экспертизу следов? А то меня выставляют виновником ДТП.
Повернутися до початку Перейти донизу
Protomeranets
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 29
Дата реєстрації : 25.05.2021

Не подскажите где можно провести трасологическую экспертизу следов? А то меня выставляют виновником ДТП. Empty
ПовідомленняТема: Re: Не подскажите где можно провести трасологическую экспертизу следов? А то меня выставляют виновником ДТП.   Не подскажите где можно провести трасологическую экспертизу следов? А то меня выставляют виновником ДТП. I_icon_minitimeНд Черв 18, 2023 2:33 am

Попробуйте обратиться в криминал эксперт, они давно на рынке занимаются такими вопросами. Самому приходилось к ним обращаться и совсем не пожалел. Мне тоже нужна была трасологическая экспертиза следов вот их сайт https://criminal-expert.ru/trasologicheskaya-ekspertiza/ Делают быстро и не дорого.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Не подскажите где можно провести трасологическую экспертизу следов? А то меня выставляют виновником ДТП.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» У меня есть вопрос к жителям Кыргызстана
» История, как один классный хакер меня спас
» Где и как провести свободное время?
» Как бюджетно провести время в ЕКБ?
» Як цікаво провести час в Дніпрі?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: