Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Пральны машини Zanussi не для наших електромереж

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Hellfrend




Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023

Пральны машини Zanussi не для наших електромереж Empty
ПовідомленняТема: Пральны машини Zanussi не для наших електромереж   Пральны машини Zanussi не для наших електромереж I_icon_minitimeПн Серп 14, 2023 4:39 pm

Нещодавно придбав собі пральну машину Зануссі. Начбто непогана, і дизайн і функціонал і взагалі до душі припала. Пропрацювала вона в мене приблизно місяць і почала видавати якість помилки. Звернувся у СЦ, надав інформацію про це все, сказали, що то не поломка, а проблеми з електромережею.

На питання, що робити, порадили додатково придбати ще й стабілізатор напруги, але є одне але, пральна машина жере не слабо, тож для неї і стабілізатор треба не дешевий... Варіанту обміну немає, бо 14 днів пройшло... короче це не поломка, ми продали вам пральну машину, далі ваші проблеми що до чого...

Вже почав нергувати, але вихід знайшовся. Пошукав в інтернеті обмін пральних машин, знайшов компанію Ірпінь Сервіс irpinservice.com/uk/skupka_vyviz_utylizatsiya_pralnykh_mashyn/ зв'язався з ними та вони погодились провести обмін моєї пральної машини на майже такуж нову LG. Зараз польот нормальний. Заміряв напругу в мережі, стрибає, але пральна машина працює і все сепер. Також гарантію дали більше року, тож не думаю що щось станеться з нею найближчим часом.

Я до чого все це, перед тим, як щось купляти, читайте відгуки! Бо потім почитав і дійсно, Зануссі дуже чутливі до стрибків напруги!
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Пральны машини Zanussi не для наших електромереж
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Пральні машини Beko
» Фразы наших мужчин
» Польская женская обувь на наших рынках
» Здесь очень простые способы заработка реальных денег. Платят за просмотр сайтов наших рекламодателей

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: