Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 здоровье

Перейти донизу 
+6
Алина
Марина Леонидовна
АртемНИК
Mailatovka
Ibragimova
IrenHrust
10 користувачів
АвторПовідомлення
IrenHrust
Приписаний
Приписаний
IrenHrust


Кількість повідомлень : 125
Дата реєстрації : 14.12.2022

здоровье Empty
ПовідомленняТема: здоровье   здоровье I_icon_minitimeПн Жовт 16, 2023 1:07 pm

Девочки подскажите может у кого такое было, подруга и ее муж абсолютно здоровы, все в норме, а забеременеть никак не получается((Что делать?

Повернутися до початку Перейти донизу
Ibragimova
Приписаний
Приписаний
Ibragimova


Кількість повідомлень : 131
Дата реєстрації : 22.08.2021

здоровье Empty
ПовідомленняТема: Re: здоровье   здоровье I_icon_minitimeПт Жовт 20, 2023 6:48 pm

Исходя из того что вы описали я бы предположила что-то по типу иммунологического бесплодия как у нас было https://immunologicheskoe-besplodie.ru/ но все таки до того как врач диагноз не поставит рано говорить
Повернутися до початку Перейти донизу
Mailatovka
Приписаний
Приписаний
Mailatovka


Кількість повідомлень : 136
Дата реєстрації : 14.12.2022

здоровье Empty
ПовідомленняТема: Re: здоровье   здоровье I_icon_minitimeВт Жовт 24, 2023 6:52 pm

Ну не нзаю, как-то вы рано паниковать начинаете, все таки не все так категорично у вас https://eco-clinics.ru/ у вас есть варианты и с эко и с суррогатным материнством, так что не переживайте
Повернутися до початку Перейти донизу
АртемНИК
Приписаний
Приписаний
АртемНИК


Кількість повідомлень : 152
Дата реєстрації : 27.02.2020

здоровье Empty
ПовідомленняТема: Re: здоровье   здоровье I_icon_minitimeСб Жовт 28, 2023 2:45 pm

А як ви ставитесь до психічного здоров'я? Чи приділяєте цій темі потрібну увагу?
Повернутися до початку Перейти донизу
Марина Леонидовна
Тутешній
Тутешній
Марина Леонидовна


Кількість повідомлень : 33
Дата реєстрації : 17.10.2020
Вік : 39

здоровье Empty
ПовідомленняТема: Re: здоровье   здоровье I_icon_minitimeПт Лист 03, 2023 12:21 pm

Мене щось серце часто болить... Переживаю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Алина
Житель
Житель
Алина


Кількість повідомлень : 54
Дата реєстрації : 17.03.2023
Вік : 38

здоровье Empty
ПовідомленняТема: Re: здоровье   здоровье I_icon_minitimeСб Лист 04, 2023 3:50 pm

То вам же потрібна консультація кардіолога і раджу не відкладати візит до лікаря. В Медичний Центр CONSILIUM MEDICAL зверніться, тут відмінне кардіологічне відділення. Але й інші лікарі є. Тобто тут можна будь-яку необхідну медичну допомогу отримати.
Повернутися до початку Перейти донизу
NaTaNi
Приписаний
Приписаний
NaTaNi


Кількість повідомлень : 138
Дата реєстрації : 04.04.2020

здоровье Empty
ПовідомленняТема: Re: здоровье   здоровье I_icon_minitimeВт Лист 07, 2023 9:22 pm

АртемНИК пише:
А як ви ставитесь до психічного здоров'я? Чи приділяєте цій темі потрібну увагу?

Всім привіт. Я вважаю, що наше здоров'я це найцінніше та найдорожче, що у нас є, тому вкрай важливо піклуватись про нього. Стосовно психологічного здоров'я, то ми часто не звертаємо увагу на нього, а це не правильно. Оскільки психологічне та фізичне здоров'я взаємопоовя'зані. Якщо вам потрібен психолог онлайн українською https://rakhubovska.com/onlayn, тоді рекомендую звернути увагу на психолога психоаналітика Христину Рахубовську. Вона проводить психологічні консультації в онлайн форматі. Як на мене це зручний формат зустрічей.
Повернутися до початку Перейти донизу
Manga
Тутешній
Тутешній
Manga


Кількість повідомлень : 44
Дата реєстрації : 02.04.2023

здоровье Empty
ПовідомленняТема: Re: здоровье   здоровье I_icon_minitimeСб Лист 18, 2023 6:39 pm

Что-то в организме явно не в порядке и причины могуть быть разные.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ольга Слобода
Тутешній
Тутешній
Ольга Слобода


Кількість повідомлень : 46
Дата реєстрації : 18.10.2020
Вік : 36

здоровье Empty
ПовідомленняТема: Re: здоровье   здоровье I_icon_minitimeСб Лист 18, 2023 9:38 pm

Девочки, а почему никто из вас не подумал банально о глистах? Гельминты оказывают негативное влияние на течение беременности и состояние новорожденных. Особенно, если у вас есть животные, стоит задуматься. Есть отличная и безопасная антипаразитарная программа от Coral Club, рекомендую. Сдавайте анализы и обязательно пролечитесь.
Повернутися до початку Перейти донизу
RomaN85
Житель
Житель
RomaN85


Кількість повідомлень : 64
Дата реєстрації : 25.05.2021

здоровье Empty
ПовідомленняТема: Re: здоровье   здоровье I_icon_minitimeЧт Травень 02, 2024 10:47 am

Наше здоров'я, це саме дороге та цінне, що є в кожної людини. Я вважаю, що обов'язок кожного регулярно перевіряти стан свого здоров'я, оскільки багато серйозних хвороб є повністю виліковними, головне їх вчасно діагностувати. Мені подобається якість медичних послуг, які можна отримати в медичному центрі Медюніон https://medunion.com.ua/, тому часто звертаюсь саме до них за консультаціями та обстеженнями.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





здоровье Empty
ПовідомленняТема: Re: здоровье   здоровье I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
здоровье
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Здоровье
» здоровье
» Здоровье
» здоровье
» Красота и здоровье

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Женский форум-
Перейти до: