Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Чудова квіткова крамниця для кожної події

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Любовь
Тутешній
Тутешній
Любовь


Кількість повідомлень : 19
Дата реєстрації : 09.03.2024

Чудова квіткова крамниця для кожної події Empty
ПовідомленняТема: Чудова квіткова крамниця для кожної події   Чудова квіткова крамниця для кожної події I_icon_minitimeСб Вер 14, 2024 5:12 pm

Всім привіт або доброго вечора. Нещодавно шукала щось особливе для дня народження подруги і не могла знайти ідеального варіанту. Одного разу, гортаючи інтернет, знайшла дещо особливе за запитом доставка букетів Київ і вирішила подивитись каталог. Чесно кажучи, не очікувала такого розмаїття композицій – від класичних букетів до ексклюзивних авторських робіт! Кожна квітка у "Чайній розі" підібрана з особливою увагою, і відчувається любов до своєї справи. Замовлення було виконано дуже швидко, а букет перевершив всі мої очікування. Я в захваті від професіоналізму та уваги до деталей. Зручна доставка по Києву – це ще один великий плюс, який додав зручності в останню хвилину перед святом. Дуже приємно, що квіткові композиції не тільки красиві, але й наповнені справжніми емоціями. Дякую команді "Чайної рози" за чудове обслуговування! Буду користуватись їх послугами ще не раз і щиро рекомендую всім, хто шукає не просто квіти, а емоції!
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чудова квіткова крамниця для кожної події
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Для кожної жінки
» Вино для важливої події
» Чудова новина!Конкурс Оздорови суспільство подовжено до 30.09.2011!!!
» Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: С Праздником-
Перейти до: