Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Вино для важливої події

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 482
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Вино для важливої події Empty
ПовідомленняТема: Вино для важливої події   Вино для важливої події I_icon_minitimeНд Жовт 24, 2021 2:28 pm

Хочу зробити пропозицію своїй дівчині, букет, обручку і усе таке я вже підібрав, вирішив не вигадувати щось геніальне, а просто кинути кільце до бокалу з шампанським. Ну типу вечеря, свічки, десерт и бац обручка. Питання таке, краще біле вино брати,порекомендуйте щось смачне, тільки не солодке, а сухе вино.
Повернутися до початку Перейти донизу
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL


Кількість повідомлень : 474
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Вино для важливої події Empty
ПовідомленняТема: Ідея не найкраща    Вино для важливої події I_icon_minitimeНд Жовт 24, 2021 2:41 pm

Можна у десерт покласти кільце. Я тільки у фільмі бачив щоб у вино клали обручки. Просто віддати у руки вже не варіант? Ідея то прикольна, але ти як будеш лити вино і булькати туди кільце, вона що в тебе така неуважна
Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 482
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Вино для важливої події Empty
ПовідомленняТема: Дякую за не потрібну пораду    Вино для важливої події I_icon_minitimeНд Жовт 24, 2021 2:43 pm

Слухай, я ж не питаю поради гарна то ідея чи ні, я уже усе придумав, її покличе подруга, а я кину обручку до бокалу. Не кожен день роблю пропозиції, щоб просто віддавати у руки обручку, хочу побачити її здивування
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Вино для важливої події Empty
ПовідомленняТема: Re: Вино для важливої події   Вино для важливої події I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Вино для важливої події
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу
» Грузинское вино
» Посоветуйте красное вино
» Качественное и недорогое игристое вино
» Порадьте якісне вино Просекко

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Мужской форум-
Перейти до: