Форум міста Тячів
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми

ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Беременность

Донизу 
+10
Настя
marionetka
Lilu
Тама
Оксна
Крижанка
Vasiliy23
KarineKori
Алиса Марчук
Ермолова
Участников: 14
АвторПовідомлення
Ермолова
Тутешній
Тутешній

Кількість повідомлень : 30
Дата реєстрації : 21.12.2018

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeСр Бер 13, 2019 4:42 pm

Чем вы пользовались, чтобы забеременеть? Ни у меня ни у мужа нет проблем со здоровьем, но забеременеть никак не может
На початок Донизу
Алиса Марчук
Тутешній
Тутешній

Кількість повідомлень : 30
Дата реєстрації : 21.12.2018

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeЧт Бер 21, 2019 12:12 pm

Моя проблема з не можливістю завагітніти була пов'язана з сухості піхви. Через це, я не могла ніяк завагітніти. Мій гінеколог прописав мені ефективний спосіб лікування. Мені всього лише довелося покористуватися лубрікантом FertilSafe Plus. Ефект був вражаюче добрий. Всього кілька застосувань і я щаслива мама. Нібито у мене і не було ніяких складнощів. Лубріканти це хороший засіб для тих, хто страждає такою ж проблемою.
На початок Донизу
KarineKori
Приписаний
Приписаний
KarineKori

Кількість повідомлень : 112
Дата реєстрації : 02.06.2019

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeНд Черв 02, 2019 7:22 pm

В таких случаях лучше всего сходить на проверку к врачам.
На початок Донизу
Vasiliy23
Приписаний
Приписаний

Кількість повідомлень : 102
Дата реєстрації : 21.06.2019

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeСр Жовт 02, 2019 2:46 pm

Абсолютно согласен. нужно сразу консультироваться с врачом. Моя жена даже перед планированием пошла к врачу прошла необходимое обследование и сдала все анализы . Вообще она у меня серьезно подходит к совей ново роли, будущей мамочки, читает много литературы посмотрите тут на zn.ua есть интересные статьи, например о том, как выбирать бытовую химию для вещей ребёнка, ведь это важный вопрос.
На початок Донизу
Крижанка
Житель
Житель
Крижанка

Кількість повідомлень : 66
Дата реєстрації : 07.09.2019
Вік : 35

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeПн Лист 04, 2019 7:22 pm

Делала ЭКО, дорого конечно, но в итоге родила двойняшек
На початок Донизу
Оксна
Тутешній
Тутешній
Оксна

Кількість повідомлень : 29
Дата реєстрації : 02.10.2019
Вік : 39

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeПн Лист 04, 2019 8:58 pm

А почему вы думаете что ни у вас, ни у мужа нет проблем со здоровьем. Вот как раз скорее всего есть, именно мужское бесплодие https://www.omega-kiev.ua/ru/muzhskoe_besplodie.html чаще всего служит причиной того, что у пары нет детей. Но это лечится, просто нужно прийти вместе с мужем на прием к врачу, пройти обследование и если следовать указанием врача, то скоро у вас появится малыш)
На початок Донизу
Тама
Житель
Житель
Тама

Кількість повідомлень : 84
Дата реєстрації : 02.11.2019

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeПн Лист 04, 2019 9:09 pm

А может стоит попробовать народную медицину при бесплодии narodnaya-medecina-pri-besplodii.ru говорят она действительно хорошо помогает в некоторых случаях. Я вот думаю, такие способы они обычно копеечные и почему не попробовать, вы же ничем не рискуете, правда?
На початок Донизу
Lilu
Приписаний
Приписаний
Lilu

Кількість повідомлень : 220
Дата реєстрації : 25.09.2019

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Сурмама   Беременность  I_icon_minitimeПт Груд 20, 2019 10:26 am

Подскажите надежную клинику где можно поучаствовать в программе сурматеринства?
На початок Донизу
marionetka
Приписаний
Приписаний
marionetka

Кількість повідомлень : 164
Дата реєстрації : 30.09.2019

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeПт Груд 20, 2019 10:34 am

Цитата :
Подскажите надежную клинику где можно поучаствовать в программе сурматеринства?

У мене був такий досвід, і я не шкодую. Це справжній подвиг виносити дитину і ощасливити бездітну родину. Для мене це була більше робота, оскільки пішла на цей крок усвідомлено, маючи на меті заробити на хороший автомобіль для своєї родини. Брала участь в програмі сурматеринства в клініці - https://surrogacy.com.ua/ тут мені забезпечили повну конфіденційність і гідну оплату. Також на період виношування сім'я повністю оплачувала всю медичну допомогу і моє проживання разом з харчуванням на період всієї тривалості програми. Від себе можу сказати, що дівчата вирішуйтеся, це відмінна можливість подарувати людям, що втратили надію повноцінну сім'ю, а для себе можливість заробити.
На початок Донизу
Настя
Житель
Житель
Настя

Кількість повідомлень : 50
Дата реєстрації : 17.12.2018

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeПт Груд 20, 2019 9:07 pm

Сейчас у многих такая проблема.
На початок Донизу
Kiril
Турист
Турист

Кількість повідомлень : 7
Дата реєстрації : 03.11.2019

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeЧт Лип 30, 2020 11:20 am

На сурогатну ми навряд чи вирішимо, але інші способи штучногозапліднення - можуть бути!
На початок Донизу
Mavka
Турист
Турист

Кількість повідомлень : 11
Дата реєстрації : 03.11.2019

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeЧт Лип 30, 2020 11:35 am

Як варіант, можете скористатися послугами клініки репродукції людини Альтернатива. Вони відомі на всю Україну, їм довіряють тисячі пар. І, фахівці роблять їх щасливими. Як варіант штучного запліднення може бути процедура ІКСІ https://alternatyva.clinic/ru/yksy-icsi/ . Однак, слід вважати на те, що дана процедура проводиться лише при важкій формі чоловічого безпліддя. А взагалі, консультація у лікаря дасть змогу зрозуміти що потрібно саме Вам.
На початок Донизу
tao888
Тутешній
Тутешній
tao888

Кількість повідомлень : 28
Дата реєстрації : 12.07.2020

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeВт Жовт 13, 2020 3:59 pm

Девочки, ни для кого не секрет,что во время беременности девушка набирает вес! Но иногда он чрезмерно увеличивается и это приносит дискомфорт. Врачи рекомендуют придерживаться диеты. Как без вреда для себя и ребенка похудеть во время беременности вам подскажет диетолог в этой клинике https://dietcenter.com.ua/
Рекомендую!
На початок Донизу
gahoka
Турист
Турист

Кількість повідомлень : 8
Дата реєстрації : 08.12.2020

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeПт Травень 13, 2022 10:32 pm

В таком случае действительно лучше обращаться к специалистам. Мы вот обращались в клинику мать и дитя и делали там ВМИ https://mdclinics.com.ua/uslugi/lechenie-besplodiya/metody-lecheniya/vmi/
Советую ознакомиться с сайтом
На початок Донизу
Спонсируемый контент

Беременность  Empty
СтворюватиТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitime

На початок Донизу

Беременность
На початок 
Сторінка 1 з 1
 Подібні теми
-
» Беременность