Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Политические новости и не только

Перейти донизу 
+2
TRECHER
flout
6 користувачів
АвторПовідомлення
flout
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 12
Дата реєстрації : 04.02.2019

Политические новости и не только Empty
ПовідомленняТема: Политические новости и не только   Политические новости и не только I_icon_minitimeПн Бер 18, 2019 4:09 pm

Всем привет) Предлагаю в этой теме обсуждать всё что связано с политикой, обычно это довольно популярная тема для обсуждения и довольно таки интересная) Я вот последнее время постоянно слежу за этой всей политикой. Как и большинство, многим не верю. Хотя стоит сказать, что хорошие депутаты есть, например Антон Яценко, можете почитать к примеру эту статью https://www.capital.ua/ru/news/123984-pomosch-v-lechenii-detey-delo-chesti-dlya-antona-yatsenko и это далеко не всё ведь. Он так же помогает ещё и школам, занимается развитием города и так далее..
Повернутися до початку Перейти донизу
TRECHER
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 30
Дата реєстрації : 25.04.2019

Политические новости и не только Empty
ПовідомленняТема: Re: Политические новости и не только   Политические новости и не только I_icon_minitimeПн Черв 17, 2019 2:55 am

Мне больше нравится читать экономические новости и всякую аналитику. Вот например на этом сайте https://marketinfo.pro/kompanii-usa/apple_inc_aapl видно по графику, что происходит с акциями компании Apple) А значит можно просчитать, что будет происходить дальше с ее акциями и стоит их покупать или продавать)
Повернутися до початку Перейти донизу
фрутто
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 22
Дата реєстрації : 14.07.2019

Политические новости и не только Empty
ПовідомленняТема: Re: Политические новости и не только   Политические новости и не только I_icon_minitimeНд Вер 01, 2019 2:26 pm

Я вообще очень люблю читать новости на разнообразную тематику и политические, и экономические события мне интересны. По поводу, меценатства депутатов, скажу честно: я не верю им. Это все делается с целью поднять рейтинг себе перед выборами. На новостном сайте, который я всегда читаю https://ipne.ws/ есть много информации о политике. Но я люблю почитать рубрику "Криминал". Знаете, там очень много публикаций о коррупции госслужащих. И рекомендую автору поста посмотреть, может этот депутат-меценат на самом деле большой взяточник?
Повернутися до початку Перейти донизу
Korovka33
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 352
Дата реєстрації : 10.04.2019

Политические новости и не только Empty
ПовідомленняТема: Re: Политические новости и не только   Политические новости и не только I_icon_minitimeВт Вер 13, 2022 3:40 pm

Ознакомиться из самыми оперативными новостями можно в разделе https://idel-ural.org/uk/archives/category/idelural_ukr/
Повернутися до початку Перейти донизу
StarTrek22
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 3264
Дата реєстрації : 12.08.2021

Политические новости и не только Empty
ПовідомленняТема: Re: Политические новости и не только   Политические новости и не только I_icon_minitimeПн Квіт 24, 2023 8:10 am

Delo.ua - це портал, який висвітлює культурне життя країни. Ми пропонуємо своїм читачам новини про музику, театр, літературу та інші важливі події, які відбуваються в світі мистецтва. Ми також проводимо інтерв'ю з відомими українськими та зарубіжними художниками та культурними діячами. Деталі: https://delo.ua/business/news-companies/
Повернутися до початку Перейти донизу
wari2011
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 349
Дата реєстрації : 21.01.2016

Политические новости и не только Empty
ПовідомленняТема: Re: Политические новости и не только   Политические новости и не только I_icon_minitimeНд Січ 14, 2024 1:24 pm

Мене дуже цікавлять ВИДАТНІ ЛЮДИ У захоплюючій статті про видатних особистостей Канівського району автор дає короткий, але змістовний погляд на життя місцевих знаменитостей. Від художників та підприємців до громадських лідерів, ця стаття вміло наголошує на різноманітності видатних особистостей, які справили тривалий вплив на район. У статті органічно переплітаються анекдоти та досягнення, пропонуючи читачам захоплюючий знімок культурного та історичного багатства регіону. Завдяки добре продуманому змісту та захоплюючій розповіді, стаття є захоплюючим дослідженням дивовижних особистостей, які сформували спадщину Канівського району.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Политические новости и не только Empty
ПовідомленняТема: Re: Политические новости и не только   Политические новости и не только I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Политические новости и не только
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Новости
» Новости
» Новости
» Кто где новости читает?
» Актуальные новости

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: