Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Инвестиции в недвижимость

Перейти донизу 
+3
Dubai
Seymur
Volna
7 користувачів
АвторПовідомлення
Volna
Приписаний
Приписаний
Volna


Кількість повідомлень : 115
Дата реєстрації : 24.09.2018
Вік : 33

Инвестиции в недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Инвестиции в недвижимость   Инвестиции в недвижимость I_icon_minitimeВт Серп 06, 2019 5:14 pm

Давно мечтаю о собственной квартире. Спустя столько лет, появилась такая возможность. Знакомые советуют не спешить и взять квартиру в новострое, мол так выгоднее. Может вы посоветуете хороший вариант в Киеве?
Повернутися до початку Перейти донизу
Seymur
Приписаний
Приписаний
Seymur


Кількість повідомлень : 177
Дата реєстрації : 11.09.2018
Вік : 42

Инвестиции в недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Инвестиции в недвижимость   Инвестиции в недвижимость I_icon_minitimeВт Серп 06, 2019 5:19 pm

Volna пише:
Давно мечтаю о собственной квартире. Спустя столько лет, появилась такая возможность. Знакомые советуют не спешить и взять квартиру в новострое, мол так выгоднее. Может вы посоветуете хороший вариант в Киеве?
Сто відсотків краще. Купуючи квартиру у забудовника ще на стадії котловану ви заощадите значну суму грошей. Хочу вам порекомендувати житловий комплекс Washington Concept House це новий клубний будинок в історичному центрі Києва від компанії SAGA Development.
Повернутися до початку Перейти донизу
Volna
Приписаний
Приписаний
Volna


Кількість повідомлень : 115
Дата реєстрації : 24.09.2018
Вік : 33

Инвестиции в недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Инвестиции в недвижимость   Инвестиции в недвижимость I_icon_minitimeВт Серп 06, 2019 5:19 pm

огромное спасибо.. посмотрю какие там есть квартиры
Повернутися до початку Перейти донизу
Dubai
Турист
Турист
Dubai


Кількість повідомлень : 5
Дата реєстрації : 11.03.2021
Вік : 34

Инвестиции в недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Инвестиции в недвижимость   Инвестиции в недвижимость I_icon_minitimeЧт Бер 18, 2021 6:00 pm

Разве что если купить коммерческую недвижимость. во всех остальных вариантах не думаю, что есть смысл.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sakura
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 118
Дата реєстрації : 11.05.2020

Инвестиции в недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Инвестиции в недвижимость   Инвестиции в недвижимость I_icon_minitimeСб Бер 12, 2022 7:34 pm

Для этого отлично подойдет https://stulov.group/business/ коммерческая недвижимость , которую можно найти обратившись в агентство Stulov . Это лучшее агентство недвижимости в городе, работают уже много лет и знают все тонкости оформления документов. Так что можно не переживать, и обращаться к ним в любой момент.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alicha
Приписаний
Приписаний
Alicha


Кількість повідомлень : 173
Дата реєстрації : 06.12.2019

Инвестиции в недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Инвестиции в недвижимость   Инвестиции в недвижимость I_icon_minitimeНд Січ 28, 2024 5:55 pm

да насчет Киева я вам не могу ничего сказать. может проще рассмотреть вариант где то в другом месте себе квартиру.
Повернутися до початку Перейти донизу
Filka7
Житель
Житель
Filka7


Кількість повідомлень : 79
Дата реєстрації : 21.12.2019

Инвестиции в недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Инвестиции в недвижимость   Инвестиции в недвижимость I_icon_minitimeНд Січ 28, 2024 6:36 pm

Да иметь свою квартиру это прекрасно. Но я сейчас как кто склоняюсь больше ее покупать не у нас в Украине, а например заграницей. Это ведь всегда лучше как по мне. И я вам предлагаю вот вложить свои инвестиции в северный Кипр Там можно жилье взять как в новострое, так и в более ранних постройках. Но оно все прекрасно и в случае чего будет всегда цениться.
Повернутися до початку Перейти донизу
Duramar
Приписаний
Приписаний
Duramar


Кількість повідомлень : 204
Дата реєстрації : 11.01.2022

Инвестиции в недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Инвестиции в недвижимость   Инвестиции в недвижимость I_icon_minitimeСр Черв 26, 2024 3:57 pm


Враховуючи значний досвід команди Asgard, вирішив звернутися до цієї компанії. Їх експертність і пріоритет на концептуальні проекти переконали мене в правильності вибору. Всі локації, які вони пропонували, були дуже перспективні. Компанія ставила акцент на надійності та прозорості своїх операцій, що створювало додаткову довіру. По факту інвестиції в комерційну нерухомість принесли великий прибуток, і я відчув усю практичність співпраці з ними. Тепер я з впевненістю можу рекомендувати Asgard усім, хто шукає вигідні вкладення в комерційну нерухомість.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Инвестиции в недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Инвестиции в недвижимость   Инвестиции в недвижимость I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Инвестиции в недвижимость
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Инвестиции в недвижимость
» Инвестиции в недвижимость
» Инвестиции в недвижимость
» Недвижимость
» Инвестиции в криптовалюту

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: