Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Чи знає хтось гарну аптеку?

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL


Кількість повідомлень : 594
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Чи знає хтось гарну аптеку? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи знає хтось гарну аптеку?   Чи знає хтось гарну аптеку? I_icon_minitimeПн Вер 20, 2021 8:37 pm

Дивлюсь які ліки вам потрібні. Як я не раз вже переконувався, що у якихось аптеках одні ліки дешевші, в інших -  інші. Не можна сказати, що оце, наприклад, сама дешева аптека на світі.
Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 623
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Чи знає хтось гарну аптеку? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи знає хтось гарну аптеку?   Чи знає хтось гарну аптеку? I_icon_minitimeПн Вер 20, 2021 8:48 pm

Якщо кому цікаво, можу розповісти про свій досвід спілкування з аптеками. Коллега на роботі мені порадив аптеку D.S. https://apteka-ds.com.ua/ Він живе з двома старими батьками, тому з аптеками йому доводиться доволі часто мати справу.
До речі, можна завантажити через Google Play або App Store на свій смартфон додаток цієї аптеке. І ви завжди можете замовити потрібні вам ліки. Також у цьому додатку можна побачити, які ліки є в наявності та де в цій мережі аптек, прочитати всю інформацію по цім лікам, узнати. яки є аналоги, скільки що коштує. Взагалі дуже зручна система.

Чи знає хтось гарну аптеку? UTF6OdZg
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чи знає хтось гарну аптеку?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Може, хтось з вас знає, де можна провести піскоструйну обробку тормозного диска?
» Хто знає, де у Львові можна купити взуття?
» Чому дитина відмовляється їсти. 6 психологічних причин, про які не знає більшість батьків

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: